Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Ayvalık Belediye Reisleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Mimar

Mimar

Ayvalık Belediye Reisleri Vide
MesajKonu: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedÇarş. Tem. 23, 2008 2:21 pm

1.dönem:Prens
2.dönem:Prens
3.dönem:Prens
4.dönem:Stilgar
5.dönem:Berkman
6.dönem:By_artist
7.dönem:
8.dönem:Stilgar
9.dönem:Winserhat
10.dönem:Berkman
11.dönem:Augustux
12.dönem:Augustux

En son Mimar tarafından C.tesi Ağus. 16, 2008 6:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Excellent

Excellent

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPerş. Tem. 24, 2008 8:43 am

zackasakura 1 kez bile reislik yapmadı ilk 3 dönem ben yaptım bune yaw Very Happy
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedC.tesi Tem. 26, 2008 3:51 pm

7.dönemde Ayvalığın belediye reisinin ismini bilen söylesin
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedC.tesi Ağus. 16, 2008 6:33 pm

Prens 3 kez
Stilgar 2 kez
Augustux 2 kez
Berkman 2 kez
By_artist 1 kez
Winserhat 1 kez belediye reisi oldular
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPerş. Eyl. 18, 2008 3:14 pm

prens apakay la konuş
Apakay

Apakay

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPerş. Eyl. 18, 2008 5:39 pm

Excellent demiş ki:
zackasakura 1 kez bile reislik yapmadı ilk 3 dönem ben yaptım bune yaw Very Happy

Prens 2 dönem Zackasakura yaptı.Bu bilindik bir şey
reelman

reelman

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedC.tesi Ara. 06, 2008 7:35 pm

devamınıda ben getiriyim Smile

13.dönem:Reelman
14.dönem:Reelman
15.dönem:Reelman
16.dönem:Reelman
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedC.tesi Ara. 06, 2008 7:41 pm

umarım hep böle devam eder başkan Smile
Deli Balta

Deli Balta

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPtsi Ara. 15, 2008 8:20 pm

Amin Smile
nicomedia1

nicomedia1

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPtsi Ara. 15, 2008 10:30 pm

bir kere 1.dönem ayvalık belediye reisi zackasakura dır Smile

kardeşim adam 1. belediye reisi bugünkü gibi hatırlıyorum Very Happy:D
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedCuma Ocak 02, 2009 4:26 pm

ben devam edeyim Smile

17.dönem:Epiphania %92.5
Excellent

Excellent

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedC.tesi Ocak 10, 2009 11:55 pm

Hayirli olsun ayvaliktakilere basarilar dilerim,ayvalik bu oyundaki benim icin en degerli kasabadir halada oyledir uzun donem kasaba yonettikten sonra saruhanda biraz eyaletcilik oynadik ama oranin tadi bir baskadir ugruycam mutlaka !
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Ocak 13, 2009 3:13 pm

bekleriz tabii mutlaka gelin ..Smile
Nistel

Nistel

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Ocak 13, 2009 5:53 pm

ayvalık rüyalarımı süsleyen kasaba cheers
savaştan sonra uğrayacam Very Happy
kartal13

kartal13

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Ocak 13, 2009 6:00 pm

benim hanımda ayvalıktandı oradan kaçırdım onu Razz akraba sayılırız Very Happy
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Ocak 13, 2009 7:44 pm

ne kadar güzell burda bi kaç tane misafirhane yaptırayım ben Smile)

herkesi bekleriz eşinizi dostunuzu alın gelin Smile
İnsivity

İnsivity

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPtsi Şub. 09, 2009 6:37 pm

Ayvalıkta dogdum cok guzel bir kasaba ne kdr meyhaneye giremiyor olsamda Smile
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPtsi Şub. 09, 2009 11:16 pm

evet ayvalıkta bi sihir var sanki büyülüyo herkesi orda doğduğun için çok şanslısın Smile
alpi_03

alpi_03

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedPtsi Şub. 09, 2009 11:28 pm

Nistel demiş ki:
ayvalık rüyalarımı süsleyen kasaba cheers
savaştan sonra uğrayacam Very Happy

Kesin soygun yapmak için uğrayacaktır Very Happy
Nistel

Nistel

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Şub. 10, 2009 2:46 pm

alpi ben soyguncumuyum yav hiç bilmiyordum Very Happy sende hatırlarsın belki edremitteyken hep ayvalıga gitmek isterdim Very Happy
Emaar

Emaar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Şub. 10, 2009 3:58 pm

epiphania demiş ki:
evet ayvalıkta bi sihir var sanki büyülüyo herkesi orda doğduğun için çok şanslısın Smile

bizim buradada bi sihir var ama o pazari büyülüyo Very Happy

birgün gelebiliriz insallah
hedeflerimin arasinda bi osmanli turu var Very Happy
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Şub. 10, 2009 8:12 pm

Razz herkez için doğduğu yer güzel bizim için de ÇAN bambaşka bizde sizleri bekleriz ama şimdi gelmeyin malum herkez savasta gelsenizde ağarlayanınız olmaz Razz
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedSalı Şub. 10, 2009 8:38 pm

Very Happy:D:D lol!
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedCuma Mayıs 01, 2009 1:10 pm

AYVALIGIN YENİ BASKANI CENGAVER_01
Aksen090

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Reisleri Ayvalık Belediye Reisleri Icon_minipostedCuma Mayıs 01, 2009 2:34 pm

cengaver_01 demiş ki:
AYVALIGIN YENİ BASKANI CENGAVER_01

hayırlı olsun...

Ayvalık Belediye Reisleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki