Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Oyunumuza TRT Kurumu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
wd1605

wd1605

Oyunumuza TRT Kurumu Vide
MesajKonu: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedSalı Ağus. 12, 2008 9:48 pm

ARKADAŞLAR BU FİKİR BENİM FİKRİMDİR.BEN DÜŞÜNDÜM Kİ HERKES FORUMUNDA RADYO YAYINI YAPIYOR.BENDE DİYORUM Kİ Bİ FORUM AÇALIM YADA BU FORUMU KULLANALIM HAZIR RADYODA YAPARIZ.RADYODAN TRT RADYOSUYMUS GİBİ YAYIN YAPALIM.BİR KAÇ SUNUCU BULALIM YAPALIM.YALNIZ BU TRT RADYOSU OYUN HAKKINDA BİLGİ VERİCEK.YANİ GÜNLÜK HAYATTAKİ OLAYLARI ÇOK SUNMUYACAĞIZ.GENELDE OYUNDAKİ OLAYLARDAN BAHSEDİCEZ.TABKİ SADECE HABERLER DEĞİL.MÜZİK,DİNİ VS YAYINLARDA YAPICAZ.YANİ Bİ RADYOMUZ OLSUN VE BU RADYOMUZDA TRT VE DİĞER RADYOLAR GİBİ YAYIN YAPSIN DERİM.
NOT:TABİKİ BU TEZİMİ YETKİLİ KİŞİLER KABUL EDERSE GERÇEKLEŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.BU TEZİMİN ARKASINDAYIM VE KABUL OLUNURSA YÖNETİMİNİDE YAPMAK İSTERİM.
SAYGILARIMLA...
SiR_HoT

SiR_HoT

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedPerş. Eyl. 04, 2008 10:02 pm

yapalimda, bunun icin neler gerekli biliyormusun?
bir trt-radyosu gibi yayin yapabilmen icin, öncelikle bir radyo istasiyonu gerek, peki bu istasiyonu ve masrafini kim karsiliyacak? osmanli da 15000 kisiyiz, bu kadar kisiden hepsi biraz para verse yine yetmez... yani trt gibi yayin yapamayiz, bunu unutun...
yapabilecegimiz, ve cok ta basit birsey, www.flatcast.com üzeri bir online-radyo actirip öyle yayinlari sunmamiz, ama sadece internet üzeri oluyor, trt gibi frekansli bir yayini unutun...

saygilar sir_hot
wd1605

wd1605

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedPerş. Eyl. 04, 2008 10:09 pm

bizde zaten bundan bahsediyoruz.gerçek bi istasyona gucumuz yetmez
Misraaa

Misraaa

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedPerş. Eyl. 04, 2008 10:09 pm

sirhot sen yanlış anlamışsın sanırım yada ben mi yanlış anlıorum neyse yanlışsa düzeltirsiniz ama onun demek istediği radyo yayını olsun rkdaki haberlerden bahsedilsin trt hani haber bülteni felan verir ya yayınlarında ordan esinlenmiş sanırım

Aslında harika fikir ben djlik yapabilirim zaten 2 sene gibi bi zamandır yapıorum bu işi tabi fikir onaylanırsa varım Wink
wd1605

wd1605

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedPerş. Eyl. 04, 2008 10:17 pm

onaylandı gibi sadece 2 gün sonra her şey belli olucak.
SiR_HoT

SiR_HoT

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedCuma Eyl. 05, 2008 12:44 am

Tamam ozaman, kusura bakmayin, yanlis anlamisim. Ben sandim ki TRT gibi (yani gerçek bir Radyo gibi) Frekans üzeri yayin yapmayi düsünüyorsunuz.
TRT diyince aklima o geldi, Haber filan degil, kusura bakmayin... Embarassed
Misraaa

Misraaa

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedCuma Eyl. 05, 2008 1:16 am

Sorun diil ya ne demek Wink
Admin
Tristan
Tristan
Admin

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedC.tesi Eyl. 06, 2008 5:04 pm

Bu konuyu oylama açalım o zaman
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Oyunumuza TRT Kurumu Oyunumuza TRT Kurumu Icon_minipostedC.tesi Eyl. 06, 2008 5:13 pm

İncelenmeye alınmıştır.

Oyunumuza TRT Kurumu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası