Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Ayvalık Belediye Müzesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Mimar

Mimar

Ayvalık Belediye Müzesi Vide
MesajKonu: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPtsi Eyl. 08, 2008 8:03 pm

http://img205.imageshack.us/my.php?image=ayvalkreis4sc0.png

Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalkreis4sc0
setImgWidth();

En son Mimar tarafından C.tesi Ekim 18, 2008 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedÇarş. Eyl. 10, 2008 2:30 pm

7.dönem belediye seçimini Winserhat kazanmıştı ama bir hafta geçmeden istifa etti.
Apakay

Apakay

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedÇarş. Eyl. 10, 2008 5:49 pm

Yanlışınız var 1.Dönem ve 2.Dönem bildiğim kadarıyla Zackasakura yapmıştır.Resmin düzeltilmesini talep ediyorum
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedÇarş. Eyl. 10, 2008 5:52 pm

apakay,
Prens bana ,2,3.dönemdeki belediye reisi benim dedi.
Zackasakura hiç belediye reisliği yapmamış.
PRensle konuşun.
Apakay

Apakay

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedÇarş. Eyl. 10, 2008 5:59 pm

Nasıl yapmamış.Öyle şey mi olur 2 dönem yaptı kendisi saçmalığa bak Wink
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 2:40 pm

Prense mesaj at
O bilr
Apakay

Apakay

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 5:36 pm

Kardeşim kaldır o zaman bu resimleri lütfen madem bilgin yok ve başkasının yönlendirmesiyle hareket ediyorsun insanlara yanlış bilgi verme!!!
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 7:05 pm

prensin dediği olur.anladın mı?
zackasakura 1 kez belediye seçilse de isyanla indirildi
Apakay

Apakay

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPerş. Eyl. 11, 2008 8:47 pm

Başlık amacından saçmıştır lütfen kapatılsın.Bak mimar bana bir şey dayatmaya kalkma ezer geçerim seni.
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPaz Eyl. 14, 2008 6:01 pm

İStediğin her yeri yak.Sen kabemi yak ben de seninkini
Apakay

Apakay

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPaz Eyl. 14, 2008 6:06 pm

Sayın moderatörler sizin işiniz nedir?Gereksiz başlıkları kapatmak.O halde daha ne diye bekliyorsunuz
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPaz Eyl. 14, 2008 6:12 pm

Sn. moderatör bu kavgadan dolayı özür dileriz.Bu başlığın kapatılmasını istemiyorum.
Kapatılmasını istiyorsanız acele etmeyin.
Excellent

Excellent

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedPerş. Eyl. 25, 2008 11:13 pm

hepsi doğrudur zack 1 kez bile reislik yapmamış biri,apakay sen kimsin ?
nicomedia1

nicomedia1

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedCuma Ekim 24, 2008 7:38 pm

yooo valla zack 2 kere yaptı bende ayvalıktaydım Very Happy
Mimar

Mimar

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedCuma Kas. 07, 2008 2:50 pm

prens,zackasakura dan eski bir oyuncu.
Kafam karıştı.
Prens bana " ben 3 kere belediye reisliği yaptım" dedi.
İnsivity

İnsivity

MesajKonu: Geri: Ayvalık Belediye Müzesi Ayvalık Belediye Müzesi Icon_minipostedC.tesi Nis. 11, 2009 10:58 pm

Oyunun belediye reislerinin geçmişine bakılan yeri var ordan baktım zack adlı kişininin adı bile yok ömründe reis olmamış apakay adlı şahıs ve nicomadia adlı şahısların dedikleri yalanmış,bunu neden yazdım sadece bilgilendirme amaçlı Very Happy

Ayvalık Belediye Müzesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası