Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

RK TANITIMI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
soll

soll

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPerş. Haz. 19, 2008 8:11 pm

RK DA NASIL OLDUĞUNUZU YAZIN...

ÖRN:

İÇKİ SEVER, BİR HAYIR SEVER Smile
BENCİL DEİL, AMA Bİ OKADAR DA CİMRİ Smile

MEYHANEYE GİRERSE ÇOK KONUŞAN.. YAZILARA HIZLI CVP VEREN BİR ÇENE Smile

DURMADAN SIRITAN BİR YAPIDA Smile

TİPSİZ AMA Bİ OKADAR DA KARİZMATİK ...

BUĞDAYI BELEDİYEYE SATAN..

BAŞKASINDAN GP ALIP DA, KARŞIDAKİNE GP VERMEYEN BİR KİŞİ Smile (şaka şaka)
Burak_44

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPerş. Haz. 19, 2008 8:12 pm

lol! Beni anlatmışsın kardeş Very Happy:D
borkor

borkor

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedCuma Haz. 20, 2008 6:15 pm

Azıcık aşım kaygısız başım derim ben. Ne kadar mülayim, kendi halindeyimdir bilirsiniz. Fazlada gözüm yokttur. LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
kartal13

kartal13

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedCuma Haz. 20, 2008 8:27 pm

hayattada oyunda da en sevdiğim şey insanlara yardım etmektir bunu yapmaya çalışıyorum başarıyormuyum bilmiyorum inş. başarıyorumdur
aylinim

aylinim

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedC.tesi Haz. 21, 2008 7:27 pm

kartal13 demiş ki:
hayattada oyunda da en sevdiğim şey insanlara yardım etmektir bunu yapmaya çalışıyorum başarıyormuyum bilmiyorum inş. başarıyorumdur

hehe sende beni anlatmışsın... hatta bazen bu yardım meselesini abartıyorum yetişemiyorum bazen...
Cevrimpici

Cevrimpici

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPaz Haz. 22, 2008 5:51 pm

[i]Buğdayı belediyeye satma konusu hariç Soll'un yaptığı tüm tanımlamalara uyuyorum[i]afro
soll

soll

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPaz Haz. 22, 2008 7:38 pm

+ bişiler eklicem yemeği bir sefer yiyom dierleri gibi Very Happy
afix

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPtsi Haz. 23, 2008 1:27 pm

+bende eklişcem yemek parası olmasın die ölüp ölüp diriliom
dj.emmre

dj.emmre

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPtsi Haz. 23, 2008 2:53 pm

Arkadaslarından gecinen 1 gunde herşeyi değiştirebilecek cılgınlık delilik yapan o 1 gun sayesinde butun düzenini değiştiren biriyim Very Happy
sanduk

sanduk

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPtsi Haz. 23, 2008 9:40 pm

''50 yaşında, mal gibi yaşayıp, çok parası olan; fakat manevi olarak çoçuklarına bişey bırakamamış bir adam olarak öleceğime; 90 yaşında krallar gibi yaşamış, çok şey öğrenmiş ve öğretmiş; ama çoçuklarına bırakacak maddi bi varlığı olmayan bir adam olarak ölmeyi tercih ederim.''

Bu cümleyi karşılaştığım birçok olay karşısında hafata en az 3 gün kuran biriyim.Kararı siz verin artık Smile
soll

soll

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 5:27 pm

afix demiş ki:
+bende eklişcem yemek parası olmasın die ölüp ölüp diriliom

ben para sıkıntısı yaşamıom..
selimm

selimm

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedÇarş. Haz. 25, 2008 3:43 pm

beni anlatıyo sadece tipsizim ama bi okadar karizmatik degil romantigim Very Happy
evilsmile

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPerş. Haz. 26, 2008 1:47 pm

Evilsmile bi forma katılır sonnda.. dedeagac'a beklerim..
xcelilx

xcelilx

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedSalı Tem. 01, 2008 4:14 pm

Şarabın ekmekten ucuz olduğu tek oyun.
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedCuma Tem. 04, 2008 2:27 am

--KENDİNE GÜVENEN ve SORUMLULUK ALMAKTAN KORKMAYAN--
--OYUNDA HERKESİ KENDİ GİBİ GÖRÜP YARDIM EDEN--
--SORUNLARINI ANLATAN SORUNLARI DİNLEYEN--
--NE OLURSA OLSUN OLUMLU DÜŞÜNEN--
--SABIRLI OLUP HERŞEYİN ZAMANINI BEKLYEN--
--OLDUKÇA HIRSLI ve ÇOK TANINMAYI İSTEYEN--
--BİLGİSİ HER GEÇEN GÜN ARTIRMAYI HEDEFLEYEN-- bir tarz işte...
erces

erces

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedSalı Tem. 08, 2008 11:02 am

Genellikle neşeliyim, insanlara yardım etmeyi severim, herkesle iyi anlaşmaya çalışıyorum(umarım beceriyorumdur), meyhaneye girince kolay kolay susmam, kırılgan bir o kadar da hoşgörülüyüm, içki içmeyi severim(sarhoş etmeyecek kadar çünkü sarhoşluk bana hiiç yakışmıyor:),
hala seviye 2 olmaya çalışıyorm=)
muhittinq

muhittinq

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedSalı Tem. 08, 2008 11:28 am

Gerçek hayatta ki milliyetçiliğimi oyunda da yaşatmaya çalışan,ama bir aralar vatan hainliğiyle suçlanan şimdi ise sadakatle devletine ve milletine hizmet eden.ailesine bağlı,meyhanelerde takılmayan en önemlisi gerçekte olduğu gibi oyunda da siyasite girmek isteyen biriyim.Bir kaç fırkada genel başkanlık,başkan vekilliği yapan,oyunda vatan hasreti çeken,sürekli yurtdışında yaşayan ve en sonunda Ayvalıkta milletine hizmet eden bir kişiliğim Laughing
sfere

sfere

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedÇarş. Ağus. 27, 2008 7:28 pm

ve veeeee oyunun amacını aşıpppp sınır olanlar gclıklıgı olanlar kısısel sorun haeline getirenn (çok cektim demesemm olmıcak Very Happy )ACINASI VARLIKLARRR multi açıpp ustne saldırıolar okadr acizleşiolarki artık oyunnun egelenme kıskı yerienee bocalama ya baslıolar YASIKKK YHA ONLARAA Exclamation
Barbarov

Barbarov

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedC.tesi Kas. 22, 2008 5:01 pm

İçmişim Sarhoşum Küfelik olmuşum!
MaNyAxXx

MaNyAxXx

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedC.tesi Şub. 14, 2009 7:26 pm

asabiyim öğrenme duygum ve hayalgücüm fena derecede gelişmiş star wars ı izlediğim gece bir jedi olduumu görmüştüm önüme gelenin kafasını kılıcımla tek vuruşta uçuruyodum:D
Barbarov

Barbarov

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPerş. Mart 19, 2009 6:26 pm

DURMADAN SIRITAN BİR YAPIDA Smile
_-cengo05-_

_-cengo05-_

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPerş. Mart 19, 2009 6:38 pm

Devlete Partilere Askere Mahkemeye Beylerbeyine Kazaskere Belediye başkanına herşeey maydonoz ve tabiki muhalefet olan biriyim.Genelde ayığım.Camiye uğradığım pek görülmemiştir.
The Spartans

The Spartans

RK TANITIMI Vide
MesajKonu: Geri: RK TANITIMI RK TANITIMI Icon_minipostedPerş. Nis. 09, 2009 8:19 pm

_-cengo05-_ demiş ki:
Devlete Partilere Askere Mahkemeye Beylerbeyine Kazaskere Belediye başkanına herşeey maydonoz ve tabiki muhalefet olan biriyim.Genelde ayığım.Camiye uğradığım pek görülmemiştir.

Laughing

Sen onun yerine desene :

Forumdaki kişilerin huzurunu bozan bir şapşalım..
Reel hayatta pek bilgi edinmemişlerin kafalarını kurcalamak için sürekli konular açıp banlanan biriyim..
Sürekli banlanıp ip programları kullanarak yada bir yolunu bulup tekrar foruma dönerim..
Amacım siyaset
Hedefim ise kaos ortam yaratmaktan başka birşey değildir ....

RK TANITIMI

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası