Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Güven Puanı Takası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
berkman

berkman

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedCuma Haz. 20, 2008 11:53 am

Güven Puanı takas etmek isteyen dostlar burada bilgi paylaşımı yapın
Rohirrim

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedSalı Tem. 01, 2008 12:37 pm

Bana gönderin.Ben size her ihtimalde gönderirdim.O hafta değilse öbürsü.Bana güvenebilirsiniz.
Aytuzer

Aytuzer

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedPaz Tem. 13, 2008 10:27 pm

GÜVEN PUANI KAZANMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ !! Aytuzer
Aytuzer

Aytuzer

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedPaz Tem. 13, 2008 10:28 pm

bana gp gönderen herkeze gp vereceğim bana güvenin tel numaram 0534 8446278 Aytuzer
muhammed

muhammed

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedPaz Tem. 13, 2008 11:41 pm

aytuzer sen şimdi gerçek hayattaki telefon numaranımı yazdın eğer onu yazdıysan gp iile hiç alakası yok telefon numramızın
RespecTfuL

RespecTfuL

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedPtsi Tem. 21, 2008 5:41 pm

Banada Güven Puanı Verebilirmisiniz ?? Takas.. oyundaki isim (BaDDoo)
eriha

eriha

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedPaz Tem. 27, 2008 1:06 pm

güven puani gönderebilirseniz sevinirim ve ilk fırsatta göndericeğimden emin olabilirsiniz

oyun nickim eriha

saygılar..
Ahmetsah

Ahmetsah

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedSalı Kas. 04, 2008 5:10 pm

Oyuna yeni başladım.Güven puanına ihtiyacım var.Oyun adım Ahmetsah ...
RecepSultanHan

RecepSultanHan

Güven Puanı Takası Vide
MesajKonu: Geri: Güven Puanı Takası Güven Puanı Takası Icon_minipostedPaz Haz. 28, 2009 5:04 pm

Oyundaki ismin RecepSultanHan Güven puanı verene bende vereceğimm

Güven Puanı Takası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası