Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Yaz Hikâyeni

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
LordImparator

LordImparator

Yaz Hikâyeni Vide
MesajKonu: Yaz Hikâyeni Yaz Hikâyeni Icon_minipostedPaz Şub. 01, 2009 12:18 am

Hikayeni yaz... Bir sonraki seriyi de çıkaracağız Wink

İşte ben şimdilik...

(ilk ben yazıyım dedim) Eğer yazmak boş iş diyosan sen bilirsin...

Oyun Karakteri Profili

ÖZELLİKLERİ
....GELİŞTİRİLİYOR.....
DEVLETİ
....OSMANLI DEVLETİ....
IRKI
....ASİL TÜRK..........
SEVİYESİ
....1..................
ATILIMLARI
1.
-M.A.Y.H.İ.L KURULMAYA ÇALIŞILDI YETERİNCE İSTEK OLMADIĞINDAN BAŞARISIZ
3. -KİLİSE YERİNE CAMİ OLMAMASI GEREKTİĞİ KONUSUNDA ANKET BAŞLATTI TURK ÇEVİRMENİNDE HATASINI FARK ETMESİYLE SORUN ÇÖZÜLDÜ
4.
-OSMANLI GAZETESİ MUHABİLİĞİNE BAŞVURDU KABUL EDİLDİ VE GÖREVE ALINDI
5.
-Tarihçiler loncası üyesi
6.
-Fetih Harekatı Loncası Üyesi

NEREDE
....KEŞANDA KASABA SAKİNİ.
DOSTLARI
....BENİM İÇİN TÜM KEŞANLILAR ARDINDANDA TÜM OSMANLI DOSTUMDUR
DÜŞMANLAR DİKKAT ETSŞN....
ARKADAŞLARI
--SAVASCYSEMY
--TURKS
--SİHİR
--LORDSERKAN
--LORDKAMİKAZE
--TUCKYY(kalbini kırdım galiba o böyle düşünmüyor benle konuşmuyor bile)
--FİMOLATE
--HUDAVENDİGAR
--0213M
--İMREEN -RUHU ŞAHAD OLSUN-
--BENİ DOST BİLEN BENİM DOSTUMDUR--
DİNİ
....İSLAM.................

Bir bölümü özetliyim

.Tarihçiler loncası üyesi
.Osmanlı gazetesi muhabiri
.Fetih Harekatı Loncası Üyesi
.Mısır yetiştiricileri Loncası üyesi

Gerçek Hayattaki profili

Tam olarak nasıl dünya'ya geldiğimi bilmiyorum ama bunu Yüce Allah'ın bir lütfu olarak görüyorum... Dünya'ya geldiğim zamanlarda Keşan'da Elen_or başkanlık yapıyordu...Keşan'ın hali perişandı...Elen_or kurtardı Keşan'ı ve benim iyi arkadaşlarımdan daha doğrusu ablalarımdan biri oldu...Geldiğim günler ben paramı harcayarak işe başlamadım...sordum soruşturdum 1 ekmek yedim ve camide çalıştım 2 gün boyunca sonraki gün 3 defa eyalette ve 1 ekmek + 2çuval mısır sonra baktım ki beylerbeyi bana yolumun açıldığını söylüyor sev 1 oldum... Çalışmam durmadı hep uğraştım...Bir de evlat edindim Savascysemy... Bu arada birkaç sıkı arkadaşta edindim... Tuckyy diye şımarık bir kızla tanıştım ve sevdim... Sözlendik... babası fransuva ile iyi geçinmiştik geçiniyoruzda ... Sonra 1 hafta olmadan Tuckyy beni iyi tanımadğını söyledi ve Devrim diye biriyle evleneceğini söyldi ...Evlendi...Çok kızmadım ve anladım neymiş onu meyhanede beklemek falan oh be bekarlık sultanlıktır...
Allah onları mesut etsin ki çabuk ayrıldılar Smile ...Derken 2. tarlamı da aldım biriktirdiğim paralar gitmişti... Ama daha çok kazanıyordum...
Bu arada giyindim kuşandım... Beylerbeyine layık olmaya ve iyi bir vatandaş olmaya çalıştım.Ayrıca siyasi hayatımda da atılımlarım oldu bir çok yere üyeyim aralarında olmak bana gurur veriyor... Allah yardımcım oldu... Elen_or seçimlerde yoktu...SAVAŞ PATLAK VERDİ...Elen_or rütbeyle orduya katılmış olsa gerek... Onu özliycez derken... Misram yeni belediya başkanıyla tanıştım o da en az Elen_or kadar çok iyi bir başkanlık yaptı ve şu aralar yapıyorda... Bu arada
kafama seyahati de koydum...Önce seviye Mısram sayesinde ormanda çalışmaya başladım ... Eyalette madenci çalışmak beni yoruyordu... sağolsun iyi para kazandım... Ve 500 akçe tmm dı... SEVİYE 2 BİR FIRINCI OLDUM... Mısram'a yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
Ayrıca belediyeye çalışmak kasabama yararlı olmak bana gurur veriyordu...
Seyahati kafama koydum dedim ya hani 80 akçem vardı sopam ve kalkanım...çıktım yola...VARDIM ŞARKÖY'E Şu anda orduya alınabileceğim hakkında konuştuk... Ve bir gruba dahil edildim Allah yolumu açık etsin... Ayrıca Şarköy'ün meyve bahçeleri güzelmiş...Ordu işi Mısra Abla'nın uyarısı ve doğru kararıyla iptal oldu. En hayırlısı buydu galiba...
Şimdi geri mi dönüyoruz...Hayır!Ben biraz gezmeye devam etmek istiyorum...
Anlatmaya devam... Şarköy'de 2 gün durdum 1 gün çalıştım... Sonra Tekirdağ'a doğru yola çıktım...Şimdi dedim ya Tekirdağa yola çıktım güzel yermiş bura bir süre burda konaklıyım...
Halk burda çok iyi bence bayağı cana yakınlar...Eğlenceli bir kasabaydı diye düşüyorum notumu ve devam balık tuttum tarlada çalıştım ve 3 güzel olay yaşadım
4-5 arkadaş edindim...2 oğlum oldu ''Arasbey'' ve ''Samedbey''...

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓