Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

forumun tanıtımı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
totalwar

totalwar

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 4:16 pm

forumu tanıtmak icin oyunda jetonla kayan yazı kullanılarak halka forum tanıtılırsa üye sayısı artar diye düşünüyorum.. halen bircok kişi alternatif forumdan bihaber
eskisehirli

eskisehirli

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 4:19 pm

kredi kartı olsa ayan olcamda malesef yok :S
soll

soll

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 4:30 pm

Smile
muhittinq

muhittinq

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 8:18 pm

SMS ile alıma artık olanak verilmeli diye düşünüyorum.
totalwar

totalwar

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedSalı Haz. 24, 2008 11:42 pm

bu işi forumu acan arkadaslarımız yapablirler .. forumumuzu tanıtmamız gerekli .. sadece 1 jetona bu işi haleltmek mümkün .. şimdi jeton aldırmayın bana yapın şu işi Very Happy
Otorite

Otorite

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedÇarş. Haz. 25, 2008 12:51 am

çok mantıklı bir fikir. Smile

istatistiklere bakarsak;

Alıntı :
Toplam 262 kayıtlı kullanıcımız var
semfb

semfb

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedCuma Haz. 27, 2008 2:05 am

arkadaşlar bence resmi forumdaki imza kızmına bu forumun adresini yazarsak orada herkes sebepsiz yazıda yazsa altta bu forumun adresi çıkar Very Happy hem gizli reklam yaparız hemde merak eden gelir gerçe solon o işi çakarmı çakarsa bir problem olurmu onu bilmem ama bence denemekte fayda var Razz
muhittinq

muhittinq

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedPtsi Tem. 21, 2008 1:43 pm

Ayrıca arkadaşlar akıl hocası olarak ben yeni bir çalışma başlattım adminlerde destek verirler ve ön ayak olurlarsa sevinirim.Ayvalıkta akıl hocasıyım yeni doğan üyelere giden mesajda bu foruma üye olmalarını söylüyorum.Forumun adresini hem en üstte hem en altta belirtiyorum.Bu bile bizim için bir kazançtır
Admin
Tristan
Tristan
Admin

forumun tanıtımı Vide
MesajKonu: Geri: forumun tanıtımı forumun tanıtımı Icon_minipostedPaz Tem. 27, 2008 5:53 am

Forumumuzu el birliğiyle tanımaya devam edeceğiz

Google'da 3. sıradayız Very Happy

Tristan Cool

forumun tanıtımı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası