Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

[SORULAR] Din Yolu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Otorite

Otorite

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedÇarş. Haz. 25, 2008 2:06 am

Burdaki sorular ancak Din Yolu ile ilgili sorular olması gerekmektedir.

<hr size="2" width="100%">Din Yoluna Geçmek İçin, Bunlara Sahip Olmalısınız :

Özellikleriniz :

Kuvvet: 60
Zeka: 120
Karizma: 60

Giysi Olarak :

Şalvar, Gömlek, Ayakkabı (Seviye 2 için gerekli olanlar)
Seviye 3'e geçiş yapmak için ise;
- Deri Kemer
- Çorap/Çizme
- Şapka

Akçe Olarak :

2500 akçe, tabi bir meslek icra edildiyse.
veya
1600 akçe, tabi iki meslek icra edildiyse, artı seviye 2'ye geçiş yaptıktan sonra sahip olduğu para.
Dikkat ediniz, paranızı üstünüze almalısınız, seviye atlayabilmek için.

En son ~ Otorite ~ tarafından Paz Haz. 29, 2008 2:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
helerokfek

helerokfek

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 1:39 pm

Din için kuvvet gerekmıyor,zeka gerekiyor diye hatırlıyorum.
trtugrul

trtugrul

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 1:54 pm

sanırım yanlış yazılmış hatasız kul olmaz
Isoberto

Isoberto

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 3:23 pm

EvetYanlışYazılmış
Cyper

Cyper

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedCuma Tem. 04, 2008 10:15 am

Din yolunu seçersem bana kazancı ne olur? Yani diğerlerinde puan üretilebiliniyor ama din yolunu seçenlerin imamlıktan başka bişey yaptığını görmedim. İmamlıktan para kazanılıyor mu onu da bilmiyorum Smile biri bana açıklayabilir mi?
trtugrul

trtugrul

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedCuma Tem. 04, 2008 10:33 am

şimd iimamlıkda vericeğin vaazlarla halkı mutlu edersin bu kadar ama oldukça etkili bi yöntemm
Mit

Mit

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedCuma Tem. 04, 2008 11:10 am

Ilerde Merkez Cami'de oldukça önemli bir makamda yer alabilirsin.
trtugrul

trtugrul

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedCuma Tem. 04, 2008 5:27 pm

ayrıca seviye 5 kodlanınca haliife bilem olabilirsin
Enke

Enke

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedC.tesi Tem. 12, 2008 2:44 pm

ben sev3 olunca din yolunu seçmeyi düşünüorum ama hangi dersleri alacağımı bilimorum bilen varsa yardımcı olabilir mi Question
imam

imam

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedSalı Tem. 22, 2008 12:18 am

s.a. ben din yolunu seçtim. birkaç derse katıldım. ders çalıştım ama hep "çalışmalarınız çok verimsiz geçti" yazdı hadiselerde. Yani % lerde bi artış olmadı. Ne yapmalıyım. Nereden başlamalıyım. wesselam.
fmc

fmc

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedSalı Tem. 22, 2008 12:27 am

yarın bu konuyu aydınlatıcı bir kaynak getircem foruma. ama o zamana kadar en üstteki yeteneğinini geliştirmeni tavsiye ederim Wink
Fatih44

Fatih44

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedPtsi Ağus. 18, 2008 12:29 pm

Ayan olunduğunda bu ders çalışmalara ne gibi artıları oluyor Question
Cyper

Cyper

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedPtsi Ağus. 18, 2008 1:30 pm

% ihtimalleri 2 katına çıkıyor diye biliyorum, yani normalde 1-3 arası gelirken ayanda 2-6 arası geliyor
dj.emmre

dj.emmre

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedPaz Eyl. 14, 2008 6:15 pm

İyide anlamadığım bişey var benim..

Dİn yolu secen adam diğer yollar gibi para kazanamayacak mı???
seyhsamil

seyhsamil

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedC.tesi Ekim 04, 2008 5:07 pm

Din Yolu Seçen biri devlet puanı üretebilir mi eğer derslerini alıp tamamlarsa
Schahi

Schahi

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedC.tesi Kas. 29, 2008 11:21 pm

Arkadaşlar merhabalar,
Din yolu ile ilgili bir sorum olacaktı.Ben sv3 oldum ve din yolunu seçtim.Kasabam için adminlere imamlık başvurusunda bulundum.Fakat duyduğum bir bilgide tereddüte düştüm.Kasaba imamı olabilmek için belirli dersleri görmüş olmam gerekiyormuş.Acaba bu doğrumudur?

Teşekkürler
Sher

Sher

[SORULAR] Din Yolu Vide
MesajKonu: Geri: [SORULAR] Din Yolu [SORULAR] Din Yolu Icon_minipostedPtsi Şub. 02, 2009 6:05 pm

Arkadaşlar ben seviye 3 te ilim-tıp yolunu seçmiştim ve bu alanda derslere giriyorum. Ancak geçenlerde manevi duruma tıkladığımda "El-Ezher Camii'nin imamısınız." "vaaz verebilirsiniz veya birine feyz verebilirsiniz yazısı çıkıyor. vaaz vere tıkladığımda ise herhangi bir sayfa açılmıyor. Yani herhangi bir işlem yapamıyorum. El-Ezher Camii nerededir ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bu konuda bir fikriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim...

[SORULAR] Din Yolu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası