Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Kasabanın Moderatörü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
***Ares***
Üyeliği iptal edilmiştir
***Ares***

Kasabanın Moderatörü Vide
MesajKonu: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedÇarş. Haz. 25, 2008 3:37 am

Kasabanın Moderatörü

Arkadaşlar şu an itibariyle kasabanın moderatörü benim. Elimden geldiği kadar, forumu temiz tutmaya çalışacağım, kurallara uyarak bana yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca, belediye seçimleri sırasında bütün reis adayları seçim tartışması yapmak isterlerse, ben burda moderatörlüğü yapabilirim.

İyi oyunlar.
Wink
***Ares***
Üyeliği iptal edilmiştir
***Ares***

MesajKonu: Geri: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedPaz Haz. 29, 2008 1:56 am

Ayrıca belediye reisinin isteği üzerine bazı konuları sabitleştirebilirim, hatta duyuru olarak yerleştirebilirim. Örneğin Ayvalık'ın terzihanesi, marangozhanesi vs..

En son ***Ares*** tarafından Ptsi Haz. 30, 2008 2:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
berkman

berkman

MesajKonu: Geri: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedPaz Haz. 29, 2008 7:55 pm

Sayın Ares çok sevinirim de Ayvalık olarak yapalım Çanakkaliler kendi sayfasında yazsın :=)

Bld ye Başkanı soru cevap köşesi sev 2 köşesi gibi sabit başlıklar yapabilirsek inanın çok müteşekkir olurum size
***Ares***
Üyeliği iptal edilmiştir
***Ares***

MesajKonu: Geri: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedPtsi Haz. 30, 2008 2:39 am

O başlıkları açıp, burayada linklerini koyarsanız gerekeni yaparım.

Bu arada ilgili bölümü düzelttim.
Wink
Aigina

Aigina

MesajKonu: Geri: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 12:34 am

Kasabanın Moderatörü

Arkadaşlar şu an itibariyle kasabanın moderatörü benim.

Sabitleşmesi istediğiniz bir başlık, açılması istediğiniz bir duyuru ve şikayetleriniz, bir özel mesaj kada uzaklıkta.

İyi oyunlar
The Spartans

The Spartans

MesajKonu: Geri: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 1:08 am

Hayırlı olsun
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: Kasabanın Moderatörü Kasabanın Moderatörü Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 9:39 pm

Hayırlı Olsun Very Happy

Kasabanın Moderatörü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası