Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Oyunu Bırakıyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
oguzkagan

oguzkagan

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedC.tesi Mart 28, 2009 8:23 pm

Arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıldır bu oyunu oynuyorum belkide daha fazla oldu.Ama son yapılan canıma tak etti! O kadar biriktirdigim yurt dışında yaklaşık 10.000 den fazla parayı soyuldum.Ve venedikte açtıgım davaların hiç biri kabul edilmiyor

Neyse arkadaşlar hesabımın boşa gitmesini istemiyorum başka birine verecegim

Almak isteyen msn mi eklesin;

alican_yasa46@hotmail.com

Kuvvet 63
Zeka 61
Karizma 79
İtibar Puanı 74
(Güven Puanından 30)

sadece bu kadarım kaldı ondan sonra bende soyguna başladım ama malesef alamadım paramı!

BY BY ALLAHA EMANET OLUN!

Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mit

Mit

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedC.tesi Mart 28, 2009 8:27 pm

Soyguncu cosmustur. yahu 10.000 akçe hiç cebinde tutulurmu yazik olmus.

valla ne diyeyim gecmis olsun
oguzkagan

oguzkagan

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedC.tesi Mart 28, 2009 8:29 pm

Ya Mal aldım Osmanlıya dönüyordum soyulduk açıkçası böyle ilerde başka arkadaşla birleşip osmanlının yolunu tutacaktık ayanlık alıp 15 günde felan gelecektik ama planlar suya düştü!
kartal13

kartal13

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedC.tesi Mart 28, 2009 8:48 pm

yazık olmuş Sad geçmiş olsun ama genede oyunu bırakmanı istemem Sad
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedC.tesi Mart 28, 2009 8:53 pm

Geçmiş olsun:(
islam44.

islam44.

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedC.tesi Mart 28, 2009 9:18 pm

bırakma oyunu başka yinede sen bilirisn
Ahmetsahh

Ahmetsahh

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedPaz Mart 29, 2009 1:40 am

Çok yazık olmuş.Oyunu bırakmasan keşke.
Barbarov

Barbarov

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedSalı Mart 31, 2009 6:33 pm

çok üzüldüm gerçekten.Ne kadar kavgalı olsakta Sad
The Spartans

The Spartans

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedSalı Mart 31, 2009 6:39 pm

Kardeş çok üzüldüm Crying or Very sad

İnşallah reel hayatın rkdeki gibi olmaz
karademir

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedSalı Mart 31, 2009 9:22 pm

vay be 10000 akce
Nistel

Nistel

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedSalı Mart 31, 2009 9:26 pm

sağlam para:D
The Spartans

The Spartans

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedSalı Mart 31, 2009 10:17 pm

Nistel ne sırıtıyo Smile adammın durumuna koy kendini Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
SAYLI

SAYLI

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedSalı Mart 31, 2009 10:29 pm

nistel kendini hırsız yerine koyuyor meslektaş ya geçmiş olsun bu arada ama oyunu bırakmasaydın keşke...
Robin__Hood

Robin__Hood

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedÇarş. Nis. 01, 2009 2:32 am

10000 akçe Shocked Cebimde 10000 akçe olsa 5 apli 4 yoldaş bulmadan kasabadan dışarı adım atmam,tedbirsizmişsin be dostum. Sad Geçmiş olsun.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedÇarş. Nis. 01, 2009 3:51 pm

Bak bu sefer Robin_Hood'a katıldım. Tedbirsizliğin sonucu Crying or Very sad
Sharphide

Sharphide

Oyunu Bırakıyorum Vide
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum Oyunu Bırakıyorum Icon_minipostedÇarş. Nis. 01, 2009 5:54 pm

Cok uzuldum tanımasamda SadSadSadSadSadSad

gecmıs olsun reelde basarılar

Oyunu Bırakıyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası