Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

s3 için çarık ve cizme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
serseri_ruh

serseri_ruh

s3 için çarık ve cizme Vide
MesajKonu: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPerş. Nis. 09, 2009 8:49 pm

arkadaşlar s3 olacam.s2 olurken ayakkabı almıştım.Şimdi beylerbeyi makamında carık yada çizme yazıyor.Ayakkabı ile seviye atlayamıyor muyum?
The Spartans

The Spartans

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPerş. Nis. 09, 2009 9:13 pm

Şuanda tüm sw3lerin mutlaka bi çarığı yada çizmesi var ama sw atlamak için lazım mı bilmiyorum..
Emaar

Emaar

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPerş. Nis. 09, 2009 9:52 pm

serseri_ruh demiş ki:
arkadaşlar s3 olacam.s2 olurken ayakkabı almıştım.Şimdi beylerbeyi makamında carık yada çizme yazıyor.Ayakkabı ile seviye atlayamıyor muyum?

onu seviye 2 ye atlarkende diyo
ayni sey yani almana gerek yok
ihtiyacin olan tek sey kemer corap ve sapka
serseri_ruh

serseri_ruh

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPerş. Nis. 09, 2009 10:22 pm

emaar tşkr arkadaşım
redberet

redberet

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedCuma Nis. 10, 2009 12:43 pm

bende sev3 olurken şapka diyodu şapkam yoktu miğfer aldım aynı hesaba geçti.o da onun gibidir farketmez.
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedCuma Nis. 10, 2009 3:43 pm

redberet demiş ki:
bende sev3 olurken şapka diyodu şapkam yoktu miğfer aldım aynı hesaba geçti.o da onun gibidir farketmez.

Kusak yerine ip diye tabir edilen deri kemerde oluyor...

Miğfer olayı bendede aynen oyle oldu...
Pasadede

Pasadede

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedC.tesi Nis. 11, 2009 7:44 pm

Sapka türlerinin hepsi migferde dahil
ayakkabı türlerini hepsi
kemer türlerinin hepsi
s3 yapıyor.cizme carık kemer sapka takke ayrımı yok
serseri_ruh

serseri_ruh

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 4:14 pm

yeni bir soru daha arkadaşlar
s3 oldum.Özelliklerimi ordu yoluna göre geliştirdim ama sancakda devlet-ordu yolu secerken ne cevap verecek diye Very Happy devlet yolu butonuna tıkladım. Very Happy isteğiniz iletilmiştir dedi.öle dese ble ben asker yolundayımdr değilmi?
LoRD_DeViL

LoRD_DeViL

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 7:31 pm

Devlet yolu ile ordu yolu aynı özellikleri ister sv3 olduktan sonra karşına 2 seçenek çıkar.Devlet yolu mu ordu yolu mu diye hangisine tıklarsan o yolu seçmiş olursun.
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 11:19 pm

Hayır

İki yol vardır ilim-din, askeri-Devlet

Karar sana kalmıs eğer Askeri-Devlet dediysen ikisindede ilerleyebilirsin...

Ama bu dallardan birini secmenin avantajı temel dersden sana %20 bonus veriyor...

Not:Senin için kefil olduk ortak, bu arada hayırlı olsun s3'ün...
serseri_ruh

serseri_ruh

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedPtsi Nis. 27, 2009 6:10 pm

dostum hem kefil olduğun için falan hepsi için tşkrr
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: s3 için çarık ve cizme s3 için çarık ve cizme Icon_minipostedSalı Nis. 28, 2009 7:33 am

Ne demek,

Lafı bile olmaz...

s3 için çarık ve cizme

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası