Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
The Spartans

The Spartans

60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Vide
MesajKonu: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedC.tesi Nis. 18, 2009 9:59 am

Arkadaşlar ben altmış saniyede sadece bir mesaj atabiliyorum flood control bilmemne bişey çıkıyor.
Bu spam olmasın diye konulmuş ama ben okuldayken 2-3 dakkam varken tüm mesajlara cevap veremiyorum.
Kaldırıl malı bence bu
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedC.tesi Nis. 18, 2009 10:08 am

bencede kaldırılmalı
@li

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedC.tesi Nis. 18, 2009 10:11 am

Kaldırılsa iyi olur...
cdkral

cdkral

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedC.tesi Nis. 18, 2009 11:05 am

Hızlıyım ben kalkmalı bu uygulama.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedC.tesi Nis. 18, 2009 11:44 am

cdkral demiş ki:
Hızlıyım ben kalkmalı bu uygulama.

+1
The Spartans

The Spartans

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedPaz Nis. 19, 2009 8:39 pm

Adminler nerdesiniz yardim
Otorite

Otorite

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedPtsi Nis. 20, 2009 7:41 pm

Provakatörlere karsı bir önlemdir.
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedPtsi Nis. 20, 2009 8:09 pm

60 saniye gayet uygun bi zaman dilimidir.
The Spartans

The Spartans

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedÇarş. Nis. 22, 2009 10:24 am

Ama ben forum oyunlarına 10 ayrı konuya az bi zamanda mesaj atmak istesem 10 dakka mı bekliyeceğim?
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedÇarş. Nis. 22, 2009 4:46 pm

Evet Spartans haklı. 30 sn. yapın en azından
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak 60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak Icon_minipostedÇarş. Nis. 22, 2009 6:18 pm

60 saniye gayet iyi bir zaman dilimi tekrarlatmayın

60 Saniyede sadece 1 mesaj atmak

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası