Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Forum Oyunlarını Bırakıyorum!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Vide
MesajKonu: Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Icon_minipostedPaz Nis. 26, 2009 9:36 pm

Artık bu 60 saniye olayından dolayı geyikten soğudum. Bu düzeltilene kadar ki bu düzelene kadar en az 2 ay geçer ben forum oyunlarını bırakıyorum. İsteyen benim gibi protesto edebilir. Bıktırdı bu şey beni!
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Icon_minipostedPtsi Nis. 27, 2009 12:59 pm

Bende bırakıyorum
@li

MesajKonu: Geri: Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Icon_minipostedPtsi Nis. 27, 2009 1:22 pm

30 saniye oldu...
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Icon_minipostedPtsi Nis. 27, 2009 3:49 pm

Yine de kısa süreliğine bırakırım. Sözümden dönemem:D
The Spartans

The Spartans

MesajKonu: Geri: Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Icon_minipostedPtsi Nis. 27, 2009 5:54 pm

Tmm berk artık 30 saniye oldu gel post kasmayı birlikte yapalm Smile
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Forum Oyunlarını Bırakıyorum! Icon_minipostedPtsi Nis. 27, 2009 7:09 pm

Yarın geleyim sözümden dönmüş olmayayım:d

Forum Oyunlarını Bırakıyorum!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası