Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Nasıl Fikir?
Güzel (+1)
Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Vote_lcap75%Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Vote_rcap
 75% [ 9 ]
Saçma (-1)
Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Vote_lcap25%Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

Yazar Mesaj
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Vide
MesajKonu: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedPtsi Mayıs 25, 2009 11:57 am

Sayın arkadaşlar, bence bu oyunda gazeteciliği bir nebze olsun geliştirmek için resmi gazete çıkartılmalı. Her eyalete ayrı veya bütün eyaletlerin tek bir gazetesi olsun. Burada da eyaletlerin aldığı kararlar, askeri örgütlerin aldığı kararlar (Akıncı, Sipahi, Ordu-ü Hümayün, 57. Piyade Alayı Very Happy vb.), eyalet haberleri, seçim haberleri, Osmanlı düşmanları vb. şeyler olabilir. Ama bunda çalışacak kişiler resmi devlet görevlisi olmalıdırlar, çünkü tarafsızlık ancak böyle sağlanabilir. Tabii karar sizin.
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedCuma Haz. 19, 2009 7:07 pm

Bu gazete resmi olarak isim olaak geçmedigi için benim tarafımdan kullanılı yor şuanda ve bunun resmi gazete olarak kullanılmamasını talep ediyorum
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedCuma Haz. 19, 2009 7:22 pm

Bu Başlığı Emirden Başka Biri Açaydı. Saçma derdim Very Happy
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedCuma Haz. 19, 2009 7:26 pm

saçma degil ama konuya okadar sürede cvp gelmemiştir ve ben buna bakmadan gazeteme ismi koydum üzgünüm ama bu teklifin ret edilmesini istemek zorundayım

Bu başlıgın onaylanmadan önce gazetemi kurdugum için bunun göz önün de olmasını rica ederim
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedCuma Haz. 19, 2009 10:07 pm

Sağol İslam Very Happy . Tamam zaten yanıt yok. Bu nedenle de ben gazetene karşı çıkmıyorum. Gazetenin hayırlı olması dileğiyle..
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedCuma Haz. 19, 2009 10:35 pm

saol emir senin fikrinde çok güzel gerçekleş seydi güzel olurdu
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun Icon_minipostedÇarş. Haz. 24, 2009 12:37 am

Burası forum öneri bölümüdür.Lütfen dikkat edin Ret edilmiştir

Resmi Gazete (Takvim-i Vekayi) Olsun

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası