Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Kasaba modlugu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Yamatoo

Yamatoo

Kasaba modlugu Vide
MesajKonu: Kasaba modlugu Kasaba modlugu Icon_minipostedPaz Haz. 14, 2009 1:20 pm

Sevgili modlar Kasaba Kısmında Çalışma yapa bilmek için eskilerin taşınması silinmesi gerekiyor bu yüzden her kasaba için o kasaba halkından 1 mod atansa daha güzel organize oluna bilir

Saygılar:Yamatoo
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

Kasaba modlugu Vide
MesajKonu: Geri: Kasaba modlugu Kasaba modlugu Icon_minipostedPaz Haz. 14, 2009 1:47 pm

Ben yardımcı olayım..
Yamatoo

Yamatoo

Kasaba modlugu Vide
MesajKonu: Geri: Kasaba modlugu Kasaba modlugu Icon_minipostedPaz Haz. 14, 2009 2:15 pm

Ben dedeağaç kısmında epey süredir konuların silinmesini istemek teydim mumkün ise ö.m yolu ile bana msn adresinizi vere bilirmisiniz

Saygılar:Yamatoo
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

Kasaba modlugu Vide
MesajKonu: Geri: Kasaba modlugu Kasaba modlugu Icon_minipostedPaz Haz. 14, 2009 7:21 pm

dike@kfc.com adresinden ulaşabilirsiniz fakat mail atamazsınız msn adresim,onun dışında iletişimler için ö.m kullanabilirsiniz..
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

Kasaba modlugu Vide
MesajKonu: Geri: Kasaba modlugu Kasaba modlugu Icon_minipostedÇarş. Haz. 24, 2009 12:39 am

Süper moderatörlerimize söyleyin onlar yardımcı olacaktır.
Kilitlendi

Kasaba modlugu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası