Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Elveda...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

Elveda... Vide
MesajKonu: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 12:56 pm

Arkadaşlar siliniyorum. 2 multi açtım. Açmamam gerekirdi biliyorum. Beni uyardınız. Hepiniz ikaz ettiniz. Dinleseydim böyle olmayacaktı. fakat bilin ki multiciliği devam ettirmek için açmadım onları paraya ihtiyacım vardı. yinede her ne bahanem olursa olsun açmamalıydım. hatayı en başında yaptım. tüm herkesten özür diliyorum. onları hayal kırıklığına uğrattım. bu şekilde gitmek çok koyuyo insana. tekrar özür diliyorum. bu ismi birdaha duymayacaksınız. elveda Devrimimiz, elveda Rk.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 6:08 pm

Elveda Maraz. En azından multiciliğini ve hatanı kabul ediyorsun. Bunu kabul etmeyen bipppppppp de var. Hadi görüşürüz. Real'de başarılar...
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 6:46 pm

Teşekkür ederim. Ama gerçekten para lazım olmasa açmazdım o multiyi.
ilknur

ilknur

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 7:05 pm

seni tanımasamda gitmene üzüldüm
Mit

Mit

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 9:01 pm

Dostum. Birak su multiciligide dogru duzgunce oyna, o zaman belki oyunun tadini aliverirsin Smile
kartal13

kartal13

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 9:28 pm

maraz zaten para ihtiyacın olmalı oyunu güzel kılan zorluklarla gelişmektir bizde öyle geliştik mısır borç alıdğımız oldu yemek için ve inan belirli bi evreden sonra para sıkıntın olmuyo mitinde dediği gibi bırak multiciliği dürüst oyna eğlendiğini sende farkedeceksin
Mit

Mit

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 9:32 pm

Senin sorunun sabirsiz olman. Bu seni hem oyunda hemde gerçek hayatta etkileyebilir dikkat et.
Hubbi_Hatun

Hubbi_Hatun

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedÇarş. Haz. 17, 2009 9:45 pm

Ne hayat ne oyun kolay değil.Bu oyundur "Güle güle" yazarsın ve bırakırsın.Sorunların hallolur.Ama hayatta böyle bir şansın yok.Hele bir üniversite oku da gör nasıl parasız kalınır Very Happy. O zaman multi de açamazsın çok komik! . Nasıl çözeceksin sorunlarını? Tabiki sabır ve bolca çalışmak işin sırrı.Sana gerçek hayatında başarılar dilerim...
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedPerş. Haz. 18, 2009 8:51 am

Yeniden aranızdayım... Ama her ne olursa olsun, iki elim kanda da olsa multi açmayağıma söz veriyorum. ya en çok ta bulgarlarla savaşmadan ölmek acıtıyo içimi. Neyse süper afişler hazırladım. Onları takdim ediyim az sonra. görüşürüz.
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

Elveda... Vide
MesajKonu: Geri: Elveda... Elveda... Icon_minipostedC.tesi Ağus. 22, 2009 2:00 am

Maraz multi yok demi kardeşim Smile

Elveda...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası