Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

GELISME v DEGISME

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
mc_grady005

mc_grady005

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 8:16 am

Arkadaşlar bn oyundan 3 ay gibi bir süre ayrı kalalı herşey deişmiş(ayrıca idam olmuşum Very Happy ... forumda gerçekten güzel bir yol katledilmiş ama oyuna üye olmadım. 0Lmayıda Düşünmüyorum..Uzun bir zamadan sonra tekrar aranızdayım. cheers
dj.emmre

dj.emmre

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: Geri: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 12:54 pm

Üye olmuyorsun nasıl aramızdasın???

PEki Neden uye olmuyorsun...
mc_grady005

mc_grady005

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: Geri: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 4:17 pm

dj.emmre demiş ki:
Üye olmuyorsun nasıl aramızdasın???

PEki Neden uye olmuyorsun...

bilmem Wink oyunu oynayasım pek gelmiyor ama forumdan takılmak hoşuam gidiyor... Laughing
Mit

Mit

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: Geri: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedC.tesi Haz. 28, 2008 4:25 pm

lol!

Oyuna üye olmani tavsiye ederim. farao
yasemin

yasemin

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: Geri: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedÇarş. Tem. 09, 2008 12:32 am

bencede oyuna uye ol. ikisi birbirini tamamlıyor
mc_grady005

mc_grady005

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: Geri: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedPaz Tem. 13, 2008 4:46 pm

yasemin demiş ki:
bencede oyuna uye ol. ikisi birbirini tamamlıyor
ßilmem ilk önce idam oldum sewiye 3 olmama az kalmşti sonra sewiye 2 olacakken 2 hafta girmedim bi baktim ondada ban yemişiim Very Happy eee bnde bıraktım artık zaman kaybı olur bnm için, ama sizin yerinizde olmayı isterdim. Sewiye 2den dewam etmek gibi..
@li

GELISME  v DEGISME Vide
MesajKonu: Geri: GELISME v DEGISME GELISME  v DEGISME Icon_minipostedPerş. Tem. 17, 2008 9:16 pm

La bende idam oldum fransada yeniden başladım.Bu oyunun zevki hibir yerde yok.Yeniden üye ol l3w0 Very Happy Very Happy

GELISME v DEGISME

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası