Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
islam44.

islam44.

Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Vide
MesajKonu: Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Icon_minipostedÇarş. Haz. 24, 2009 9:47 am

Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Adszjhx

En son islam7 tarafından Çarş. Haz. 24, 2009 10:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Icon_minipostedÇarş. Haz. 24, 2009 11:02 am

benimde dikkatimi çekti cidden gene ne oluo ben bişi anlamadım...
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Icon_minipostedÇarş. Haz. 24, 2009 11:05 am

1 jeton ile 45 akçe
veya
1 jeton ile 3 özellik

24-25 Haziran tarihleri arasında.

Ulan şansa bak dün 30 akçe almıştım jetonla. Keşke bugün alsaymışım Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Icon_minipostedCuma Tem. 16, 2010 11:31 pm

bişey sorucam jeton nerden alınıyo ücretsiz mi ?
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

MesajKonu: Geri: Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ?? Icon_minipostedC.tesi Tem. 17, 2010 10:52 am

Ücretsiz değil Smile gerçek parayla alınıyo yani TL yle alınıyo.Nasıl alınıyor konusuna gelelim istersen paypal üzerinden kredi kartınla veya http://epin.gameturk.com/oyunlar.php?no=11 den havale yöntemiyle alabilirsin ki 2.yöntemi öneririm Smile 2.yöntemde Turkcell hattınla kontörle jetonda alabilirsin ama havaleye göre daha fazla miktara eş değer olan kontör karşılığında.

Bu Ne Arkadaşlar Bileniniz Warmı ??

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası