Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI .....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
RecepSultanHan

RecepSultanHan

AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Vide
MesajKonu: AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Icon_minipostedPtsi Tem. 27, 2009 1:16 am

Vaz gectim Very Happy Bosuna Para veremem ben sadece bakacaktım halkın tepkisi ne olurdie vaz gectim saolun..

En son RecepSultanHan tarafından Ptsi Tem. 27, 2009 11:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Icon_minipostedPtsi Tem. 27, 2009 9:31 am

Öncelikle hayırlı ugurlu olsun

Maden fiyatlarını sen degil eyalet ayarlar.
İşci ücretlerindede divan
Diger ögütlerin fena sayılmaz onu bir zahmet düzelt recep kardeşim
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Icon_minipostedPtsi Tem. 27, 2009 11:22 am

Bırrr!
Oyunu bilmeden reis adayı oluyorsun kardeş.
Biraz Enderun oku lütfen.
canpolat42

canpolat42

MesajKonu: Geri: AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Icon_minipostedPtsi Tem. 27, 2009 1:53 pm

mektebe git biraz gardaş Very Happy
UmutSultan

UmutSultan

MesajKonu: Geri: AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Icon_minipostedPtsi Tem. 27, 2009 2:15 pm

Ayvalığın 2. leomessisi XD
RecepSultanHan

RecepSultanHan

MesajKonu: Geri: AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI ..... Icon_minipostedPtsi Tem. 27, 2009 11:34 pm

Very Happy

AYVALIK BELEDİE REİSİ ADAYI .....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası