Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Sharphide

Sharphide

RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Vide
MesajKonu: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 10:12 am

Merhaba

Arkadaşlar Her Kasabadan Bir Kişi Seçilerek Bir Turnuva Oluşturmayı Düşündüm

3d futbol oyunu buldum oradan herşey ayarladım ve size duyurmak istedim kasabalarını

temsil edecek kişiler burada multiplayer bir mac yapacaklar

Katılmak isteyenler

KASABA:xxx

ismini yazsınlar
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 10:38 am

bizim takım hazır ne zamandır pas tutmuştuk biraz antreman yine coşarız Very Happy

Kasaba: Çanakkale

islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 10:39 am

Kasaba:Çanakkale D:
Sharphide

Sharphide

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 11:52 am

her kasabadan 1 kişi aranızda halledin sonra başvurun
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 12:40 pm

ilk ben başvurduğum için tabi ben Smile oyunun linkini atta bi bakalım yav Smile
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 3:57 pm

La Kadir sen Çan'da değil misin bir karar ver. Very Happy
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 5:47 pm

kasaba:çan Razz
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 5:59 pm

kasaba akhisar
Sharphide

Sharphide

MesajKonu: Geri: RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 11:14 am

sefalet saylı ve kadir onaylanmıştır

RÖNESANS KRALLIKLARI SÜPER LİG TURNUVASI

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası