Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Hangi Yazılım :D
Xp
Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vote_lcap61%Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vote_rcap
 61% [ 17 ]
Vista
Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vote_lcap11%Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vote_rcap
 11% [ 3 ]
Sanane La İslam D:
Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vote_lcap28%Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vote_rcap
 28% [ 8 ]
Toplam Oylar : 28

Yazar Mesaj
islam44.

islam44.

Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Vide
MesajKonu: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 10:51 am

Evet Arkadaşlar Burdaki Amacım Hangi Yazılımın Daha Cok Kullanıldıgını bulmak
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 11:07 am

Xp kullandım, Pardus kullandım, Vista kullandım en çok Xp yi beğendim hala da onu kullanıyom Smile
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 11:26 am

Xp en kullanışısı bence.Xp kullanıyorum.
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 12:19 pm

Vistanın nesi var Very Happy kullanışsız mı Very Happy
zamaneee

zamaneee

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 1:09 pm

xp daha ii ve rahat vista kulanmadım ama kulanan arkadaşlar hiç memnun kalmadılar diye soylüyorlar
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 2:44 pm

Sanane la İslam
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 3:52 pm

Sanane la İslam
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 3:59 pm

Sana ne la İslam!
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 4:02 pm

Sanane islam

derken xp yi işaretleyim dedim Very Happy
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 4:09 pm

windows 7
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 4:41 pm

zamaneee demiş ki:
xp daha ii ve rahat vista kulanmadım ama kulanan arkadaşlar hiç memnun kalmadılar diye soylüyorlar

Kullanılır oldukça basit
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 6:42 pm

sana ne islam dedim ama xp kullanı yorum Very Happy
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 7:05 pm

Very Happy
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedC.tesi Ağus. 29, 2009 9:06 pm

vista ama abim yükeldi çakma sanırım.
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 10:43 am

O Vista dediğin Vista'nın yaması olmasın lol!
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 4:33 pm

olabilir Very Happy Very Happy
dudaktriyakisi

dudaktriyakisi

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 5:08 pm

xp kullanıyom.vistayı kendi bilgisayarımda kullanmadım ama başka bilgisayarlarda kullandım Very Happy vista iyi hoş güzel ama sorun şu aşırı ram yiyor.vista ram den kullanıcıya çok az bırakıyor vista için yüksek ram gerekiyor.ama xp de öyle bi sorun olmuyor.xp de ram in büyük kısmı kullanıcıya kalıyor.gönül istr linux kurmak ama bakalım zaman Very Happy
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 6:26 pm

Yönetici Beylerden Ricam yarın 18.00 baslıgı kitlermisiniz
dj.emmre

dj.emmre

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 6:32 pm

yolcu demiş ki:
windows 7

???

Hangi ara yukledin onu Very Happy

Hem o seceneklerde yok Very Happy
devrim

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 7:08 pm

windows 7 en güzeli... bende windows 7 kullanıyuorum.. sanki bilgisayar değil başka bir şey..
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPaz Ağus. 30, 2009 9:07 pm

Benim pc o kadar eskiki kaldırmıyo Very Happy
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedPtsi Ağus. 31, 2009 11:08 pm

Windows 7 kullanıyorum, eskiden XPdi
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi Icon_minipostedSalı Eyl. 01, 2009 9:00 am

XP=15
Vista=3
Sanane La İslam=7

Vistadan Cok Very Happy Ben Varım

Bilgisayarınızın Yazılımı Hangisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası