Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Sefalet

Sefalet

YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Vide
MesajKonu: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 2:51 pm

YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) 5d5mdx
YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) 2rzym47
YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Mhbl9k
YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Umuthb1

ocak 1457 de oyuna başladım kısa sürede oyunu kavradım.İlk kasabam Ezine idi.Ezine de Alemdaroğulları ailesi ve İradei Milliye Hareketi çok güçlüydü Kısa zamanda gelişip tarla sahibi olduktan sonra 50 akçe biriktirerek belediye seçimlerine katıldım ancak Ezinedeki bu çıkar çevreleri benim reislikteki vaadlerimi görünce çok kızdılar hazmedemediler ve büyük bir karalama kampanyası başlattılar.Daha sonra beni küçümsemeye ve tecrübesiz olduğumu söyleyerek oylarımı çaldılar.Bende Ezine ayazında tek başıma kalmıştım Ezine beni düşman bellemişti artık.Ne yapabilirim die düşünmeye başladım ve oyunu bırkalarkene arkadaşını davet et 10 akçe kazan yazısını gördüm bende başladım multileri açmaya ilk resimdede görüldüğü üzre 36 adet multi açarak tamı tamına 360 akçe para biriktirdim Ardından Ezinede Sultanlar Tekkesini açarak halkımıza 5 akçeye menü sundum 70 kuruşa zıkkım sundum genede yaranamadım.36 adet multimi gören çıkar çevreleri benim oy almamı engellemek için bu seferde multici ve isyancı olduğum propagandasını yaptılar Seçimlerde 4 adaydan 3. olmam hepten sinirlerine dokundu akıl hocası ganfig kadı gforce ve dahası bana mesaj atarak seni sildiricez dediler ve ben 3 gün sonra 6 ocak günü multiden silindim.Artık çok büyük dersler almıştım 2. kez oyuna başladım bu seferki kasabam Çan dı Ezinedeki çıkar çevreleri ortadan dağılmış Aksen denilen adam kasabayı soymuştu ve benim haklılığım ortaya çıkmıştı.Çanda ilk sefer iyi bir başlangıç yaptım ilk hesabımdaki hataları yapmamak için gayret gösterdim 1-1.5 ayda 2. tarlamı aldım buğday üretimine büyük katkılar sağladım reislik seçimlerinin ilkine katılmadım 2.cisine katıldım ve tamı tamına %22 oranında oy alarak 2. oldum.Daha sonra 3 . dönemdede aday oldum isede Köprülüler 3. dönem çıldırmışlardı köprülerin kurucusu infini çana taşınıp reisliğe aday olmuştu infinin reis olmasına kesin gözüüyle bakılıyordu her yerde propagandası yapılıyordu bende adaylıktan çekilerek nisteli destekleme kararı aldım ve bir göçebe olmaya karar verdim tarlalarımı 250 akçeden quarizmaxa satarak yollara düştüm evvela Çan>Çanakkale oradanda Ezine ye geçtim ilk kasabamı gördüm ve vatan denilen adamın orayı nasıl sömürdüğüne şahid oldum daha sonra Çanaklale den Geliboluya gittim vede reislikte hiç aday yoktu 5 gün kalmıştı seçiminin bitimine ve bende aday oldum bu seferde eziğin teki belediyemizi çanlı birinemi vericez diye aday oldu ve kazandı.Bende yollara düştüm ve çanakkaleye geldim meyhaneye girdim Çanakkale reisi Cengaver_01 de oradaydı ve biraz zaman geçtikten sonra silineceksiniz yazısı çıktı aynı anda çanakkale reisinede bu yazı çıktı ve o gün bir kaç kişi daha silindi.Sebepsiz yere bir sürü kişi silindi.Ardından bir müdddet hesap açmadım ve 20 bilmemkaç ağustasta 3. ve şuanki hesabımı açtım ve hedefolarak yılanoğulları beyliğinin kurulmasını belirledim bu kapsamda harekete geçtim yakında kareside yer yerinden oynayacak ve zafer inananların olacak

YENİDEN UMUTSULTAN
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 5:27 pm

Biz buna git demekten bıktık o yüzsüzlükten bıkmadı. Smile

Yalanlarınla ancak kendini kandırırsın Umut Bey(!).

36 multi açtım dedin sana multici diyenlere kızdım diyorsun.

Oyunu anlamadığın belli haberin olsun.
Wink Laughing
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:22 pm

birde benim kasabamamı yerleşmiş ?

bekle geliyorum isyancı bozuntusu Smile
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:34 pm

ya bu umut ne yaa.saçmalıkta son model.
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:37 pm

EmirBerkKorkmaz demiş ki:
Biz buna git demekten bıktık o yüzsüzlükten bıkmadı. Smile

Yalanlarınla ancak kendini kandırırsın Umut Bey(!).

36 multi açtım dedin sana multici diyenlere kızdım diyorsun.

Oyunu anlamadığın belli haberin olsun.
Wink Laughing

oyuna yeni başlamıştım ve multinin bir suç olduğunu bilmiyordum multicilik yaptığımı inkar etmiyorum ancak isyancı değildim
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:38 pm

c.kaan1020 demiş ki:

c.kaan1020 Osmanlıda birçok millet yaşıyor Suspect biz sadece Türklerin yaşadığı bir beylik kurucaz gelirsen kapımız açıktır santa
dodi1111

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:39 pm

pardon biz derken Suspect
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:41 pm

dodi sende gel kafana saç ektiririz Very Happy
dodi1111

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 6:44 pm

olmaz ben böyle karizmatiğim
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 7:02 pm

Sefalet demiş ki:
c.kaan1020 demiş ki:

c.kaan1020 Osmanlıda birçok millet yaşıyor Suspect biz sadece Türklerin yaşadığı bir beylik kurucaz gelirsen kapımız açıktır santa

Very Happy allahını seversen bana çanakkaelde türk olmayan birini göstersene.Yada ezinede yada gemlikte.Osmanlıda gezmediğim kasaba kalmadı.Hepsinin nüfusu %100 türk.Bi kere keşanda iki yunanlı mey açmış onlarda sadece iki kişiymiş zaten.
kayahan

kayahan

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 2:29 am

ya umutsultan sen ne biçim bir insansın herkez gibi oynasana şu oyunu utanmadan meyhanede adımızı yazmıştın senin başkan olmanı istemeyenler çağulcular filan diye o resmide saklamışsın hala utanmadan koyuyosun buraya yok watan abi ezineyi sömürüyomus lan sen başkan olmadan sömürdün ezineyi ama varya ciddi diyom sen varken daha eğlenceliydi oyun saçmalıklar yapıyodun bizde gülüyoduk ben bulgaristandan dönünce ezineye gene gel ezineye hareket gelsin Very Happy.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 2:36 am

Önce Çanakkale'de ben bir ifadesini alayım. Smile
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 2:52 am

ben bu oyunu dalgasına oynuyorum çookta zevk alıyorum sizede tavsiye ederim ama hepiniz bana uymayın sonra bulgarlar bizi feteder Very Happy

YılanOğulları Beyliği ve Umutsultan (yılmadım yılmıyorum)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası