Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Nistel

Nistel

Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Vide
MesajKonu: Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 7:12 pm

Uyumuşum..Dürtüklendim bi ses, "git listedekiler al çabuk gel" dedi.Gözümü açtım.Bir an önce tekrar uyumak için sokağa fırladım üstüme başıma bakmadan..

Marketten içeri girdim listeye baktım.O anda güvnlik görevlisi bana "Nerden çıktı bu tinerci" der gibi baktı.Bende "Anlıyamadım" der gibi baktım.Ürünleri sepete doldururken aynaya baktım."Ulan bana nolmuş" diye geçidim içimden.Üzarimde çamaşır suyu mor izi olan siyah tişört altımda eskimiş bjk bermudası..Saç başsa darmadağınık.Uykudan yeni kalkmanın etkisiyle tam bi tinerci edasıyla bakan gözlerimi saymıyorum bile.Neyse..Sepeti doldurdum kasa sırasına geçtim.Önümdeki teyze bana şöyle bi baktıktan sonra yana sarkan çantasını öne aldı."Ne var teyze" der gibi baktım.Önüne döndü.Sıra bana geldi.Sepettekileri o hareket eden bandın üzerine dizdim.Kasiyer kız bana."Neyle ödiceksin bu kadar şeyi paran varmı" gibisinden bi bakış attı."sanane lan" diye baktım bende.Kendimden utanmıştım.18 milyon tuttu aldıklarım.20 milyon uzattım para üstünü almayıp artislik yapmak istedim.Sonra tam çıkarken yüzsüz yüzsüz para üstünü de aldım.Sonuçta 1 kola 1 çekirdek parası.

Sokakta yürürken.Arabaların camından üstüme başıma bi daha göz gezdirdim.Tinercilerdende kötümüydüm bilmem.Sokaktakilere üzerimdekiler moda olduğunu inandırmak ister gibi bi bakış attım.Kanmadılar galiba.Tam bizim apartmanın sokağına inen merdivenlerden inerken okuldan bi kızı gördüm, sümüklünün tekiydi büyüdüğünün farkına varmış olmalı biraz değişiklik yapmış.Pek bi pşimden koşardıda lan bu kızmı derdim.Sonunda olan oldu "Iyy iyiki bana cevap vermemiş bu öküz" der gibi baktı.Kafamı çevirdim merdivenlerden indim.Sokakta eski kız arkadaşımı gördüm ben ona "Ne güzel günlerdi, gel yeniden başlıyalım" der gibi baktım.O bana bakmadı bile ...
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 7:30 pm

nistel neden bilmiorum ama rp yazılarını hep sıkılarak okurdum ama yazanın adı nistel olunca bitirmeden bırakamıyorum...çok gerçekci ve komik yazıosun tebrik ederim...
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Icon_minipostedC.tesi Eyl. 05, 2009 7:55 pm

Çok güzelmiş Laughing
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Icon_minipostedPaz Eyl. 06, 2009 9:18 am

Geçmiş Olsun Very Happy Bakıslarında Neymiş Be
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar Icon_minipostedPaz Eyl. 13, 2009 6:22 pm

Buna yorum yazmamışım eline sağlık yine güzel.
Ben de saylı abi gibi hep sıkılırım rp okurken ama senin yazıların ve Cumali'den sıkılmadım.

Uykudan Kalkıp Markete Gitmek ve Akabinde Gelişen Olaylar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası