Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Nistel

Nistel

İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Vide
MesajKonu: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedPaz Eyl. 06, 2009 10:48 pm

İlkokul aşklarını bilirsiniz saf,temiz ve kötü şeyler düşünmeden sadece onu hayal ederek içinden geçeni söyleyemeden süren aşklardı bunlar...Örneğin ali ayşe'yi seviyor diye bagırsan ali'de ayşe'de ağlardı...Bir kızdan hoşlanırsan gider kıza vururdun oda sana vurursa aha ilgileniyor benimle derdin...Yada saçını çekerdin öğretmene söylerse bu iş olmaz derdin ama söylemesse evet oda seviyor diye çekmeye devam ederdin...

Neyse efendim 2. sınıf idi,buket diye bir kız gelmişti sınıfa tüm erkekler kızın peşinde fır dönüyor herkes kıza aşık tabi bende neyse bi kaçgün sonra kaynaşmaya başladık ben bukete olağan gücümle vuruyordum oda beni var gücüyle kovalıyordu lan nede hoşuma gidiyordu...Buket'in bir huyu vardı oda ön sıralarda oturmak tabi sınıfın belli bir düzeni oldugundan benimde boyum büyük oldugundan yanyana oturmamız pek mümkün değildi ama kurslarda böyle birşey yoktu ve buket kurs günlerinde en ön sırayı ilk kapan erkekle oturuyordu... Hırs yapmıstım birgün bende kapıcaktım o ilk sırayı ama olmuyor erken kalkamıyordum 2 ay sonra birgün erkenden gitmiştim kursa ve o ön sıraya oturmuştum derken buket geldi ve bana oturabilirmiyim? dedi. Ben daha otur demeden oturmustu yanıma, ozaman niye izin istemişti?
neyse ogün hiç bitmesin hiç kalkmasın yanımdan istiyordum sürekli içimde heyecan vardı ve ders vakti yaklaşıyordu ögretmenimiz geldi ilk 40 dakikamız başlayacaktı buket'le derken ögretmenden gelen bir ses beni yerlebir etti;

-Evet Böyle çok düzensiz görünüyorsunuz artık bi boy sırası yaparak oturalım kurs günlerinde de!
Şoke olmuştum 2 ay sesini çıkarmayan ögretmen buket benle oturunca boysırası yapmaya karar kılmıştı bildiğim tüm küfürleri etmiştim (salak,manyak) ilkokul aşkımı elimden alan o ögretmene..ah ögretmen ah,geleceğime sen mani oldun.

Buket mi? geçen facebookta gördüm 138 tane erkek arkadaşı var bunlardan biri de benim,selam verdim selam aldım,mutlumuyum? sayılır...
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 12:04 am

Hehehehehe ne talihsizmişsin sen de abi. Smile Smile

Yine güzel bir RP Teşekkürler
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 8:21 am

Çok güzelmiş ya Very Happy Ellerine sağlık Laughing
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 10:45 pm

alemsin 138 erkek arkadaş demek oluyorki 138 boynuz zuhahaha şaka nistelim ama rplerin doğal olması cok güzel...
TaNsU

TaNsU

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedPtsi Eyl. 07, 2009 11:36 pm

nistel ilkokul aşkı dedin yaa şimdi içimin yağları eridi kalbim bi değişik attı dediğin gibi o sevgi bambaşka saf temiz çok güzel yaaa aklıma geldi hala görüşüyoruz ilkokul aşkımla her gördüğümde halen kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor nasıl anlatayım bilemiyorum yaaa I love you I love youI love youI love youI love you
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 8:54 am

TaNsU demiş ki:
nistel ilkokul aşkı dedin yaa şimdi içimin yağları eridi kalbim bi değişik attı dediğin gibi o sevgi bambaşka saf temiz çok güzel yaaa aklıma geldi hala görüşüyoruz ilkokul aşkımla her gördüğümde halen kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor nasıl anlatayım bilemiyorum yaaa I love you I love youI love youI love youI love you

Mecnun tansu geek Laughing
SAYLI

SAYLI

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 6:36 pm

tansu ilkokuldan bu yana hala açılamadın mı kıza tüü allah bildiği gibi yapsın seni Twisted Evil
turk_kral

turk_kral

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 6:39 pm

SAYLI demiş ki:
tansu ilkokuldan bu yana hala açılamadın mı kıza tüü allah bildiği gibi yapsın seni İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_twisted

katılıyorum hala söyleyemedin mi la İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Lol
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 7:14 pm

Çık karşısına söyle bir anda. iki farklı tepki veriyo
1- şaşırır.
2- "defol" der
3- önce şaşırır sonra defol der Very Happy
turk_kral

turk_kral

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 7:33 pm

4- önce şaşırı sonra defol der sonra da polise şikayet eder Very Happy

bu arada rom nickini çözdüm riccky Razz
Nistel

Nistel

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 9:10 pm

hayır:) riccky ustamdır ben orda kafasına sıkıp yere düşen adamım İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_smile şu aralar 2dyi çözmeye çalışıyorum diğer dunyalarda yoğum Smile
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedSalı Eyl. 08, 2009 9:18 pm

İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_biggrin
turk_kral

turk_kral

MesajKonu: Geri: İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum) Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 12:24 am

kafasına sıkıp yere düşen adam mı :S avatarda mı :S imzadamı Razz

İlkokul Aşkımı Çalan Öğretmen (Alkislarla Yasiyorum)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası