Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Olumlu karşılıyorum(Sen çok yaşa Umut paşa:)
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap21%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 21% [ 6 ]
Saçmalık olarak niteliyorum
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap18%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 18% [ 5 ]
Umrumda değil
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap7%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Bu çabalar boşadır
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap7%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Bu kuruluşları desteklemiyorum
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap0%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Umutsultan haddini bilsin
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap21%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 21% [ 6 ]
Umutsultan bi halt yapamaz
UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_lcap25%UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vote_rcap
 25% [ 7 ]
Toplam Oylar : 28

Yazar Mesaj
Sefalet

Sefalet

UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Vide
MesajKonu: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 2:44 pm

UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Nb7w3p

Birçok hizmete imza atmış ve tecrübe edinmiş olan Umutsultan'ın karesideki çabalarını nasıl karşılıyorsunuz?
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 3:07 pm

Umutsultan haddini bilsin. UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_wink
Luiss

Luiss

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 3:13 pm

EmirBerkKorkmaz demiş ki:
Umutsultan haddini bilsin. UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_wink

UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? 713182 Forumu takip eden Umutsultanın neyi amaçladığını ve ne olduğunu bilir!
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 3:22 pm

Umrumda değil
turk_kral

turk_kral

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 3:24 pm

Saçmalık olarak niteliyorum
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 3:32 pm

çok zekice düşünüp olumsuz oyları 6 ya böldüğüm iyi olmuş UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? 130565
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 5:18 pm

Kendi adını koymasaydı daha iyi olurdu. böyle gösteriş yapar gibi olmuş. :S

ben bu forumda birşey fark ettim. bu forumda bikere zıt gittiği zaman bidaha bulgaristanı alsa kar etmiyor. Very Happy
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 5:41 pm

Luiss demiş ki:
EmirBerkKorkmaz demiş ki:

UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? 713182 Forumu takip eden Umutsultanın neyi amaçladığını ve ne olduğunu bilir!

Bu güzel 1 cvp üzerine pek denilcek bişiyok
merve44_10

merve44_10

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 5:43 pm

Atatürkçü Maraz demiş ki:

ben bu forumda birşey fark ettim. bu forumda bikere zıt gittiği zaman bidaha bulgaristanı alsa kar etmiyor. UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_biggrin

Kesinlikle. UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_exclaim UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_lol

En son merve44_10 tarafından Çarş. Eyl. 09, 2009 5:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 09, 2009 5:45 pm

Atatürkçü Maraz demiş ki:

ben bu forumda birşey fark ettim. bu forumda bikere zıt gittiği zaman bidaha bulgaristanı alsa kar etmiyor. UmutSultanın karesideki yeni kuruluşlarını nasıl karşılıyorsunuz? Icon_biggrin
Katılıyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası