Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Masanızın Üzerinde Ne Var?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

Masanızın Üzerinde Ne Var? Vide
MesajKonu: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:29 pm

Askeriye broşürü, Nutuk, Şarj aleti, yedek batarya, kulaklık, kalem
Masanızın Üzerinde Ne Var? Spa0769m
kadir1131

kadir1131

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:36 pm

fotosunu çekemicem ama anlatıcam Very Happy

kamera,telefonun kutusu,telefon,sarj aleti, kağıt,hesap cüzdanım (iş bankası), takvim, kulaklık,kalem, en az 10 gün önceye dayanan cips kutusu, cüzdan, mğ3 player, 3 adet bileklik, gözlük, flash bellek (2x), Oğuz Han adlı kitap, hesap makinesi, anahtar, eski takvim yapraklrı Very Happy Very Happy Very Happy

yani ne ararsanız var Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:54 pm

Söyliyim bende =)
Telefonum,Kalemler ,Takvim, Kitaplar,Saat,parfüm,fotoğraflar =),anaktar =),dosyalar,küçük sidi kabım,ajandam

Şuan bunlar var =)
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:56 pm

Ayrıca masan çok dağınık c.kaan1020 =))
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 5:57 pm

hehe.Sen buna bişey mi diyon.Fotoğrafı çekemden önce düzenledim ben bu masayı Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 6:21 pm

=))
devrim

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 6:27 pm

Masamda saat, cüzdan, fotolar, 3 adet boş cd, 2 adet boş cd zarfı, kulakluk, 7 adet kalem, günlüğüm, şiir defterim ve yazdığım kitabın yarım çıktısı, Va.an gazatesi (reklam olmasın Smile ) , tanıdığım nazım hikmet kitabı ile SADİST kitabı, bluetooth USB si, mikrofon, Caldion 300 mL deodorant, mustafa kemalin çerçeveli resmi, Dev-Genç Dergisi ve Joker Posterleri Very Happy
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:22 pm

Mause Cam Kulaklık bu kadar Very Happy
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedSalı Eyl. 15, 2009 1:45 pm

Üst rafta:
Televizyon, receiver, receiver'ın alıcısı (öbür odadan da izlemek için) ve yazıcı.
Masada:
Monitör, 2+1 hoparlör, kablosuz fare ve klavye, klavye ve farenin alıcısı, web kamerası, mikrofon, cep telefonu, ev telefonu, televizyonun kumandası, receiver'ın kumandası, sd adaptörü, kardeşimin oyun kartları, internet kablosu, modem, 25 krş, 0,5 kalem.
Alt raf:
Kasa
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedSalı Eyl. 15, 2009 1:47 pm

Ben Yazacamda Sayfa Düzeni Bozulur Diye Korkuyom Very Happy
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 16, 2009 9:50 pm

Telefon kutusu, gözlük, parfüm, cd çantası, sözlük, not defteri, telefon, bi iki tane gereksiz kağıt, cüzdan, abimin el çantası, kulaklık hoparlör.
Masanızın Üzerinde Ne Var? Spa0776p
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedÇarş. Eyl. 16, 2009 10:13 pm

Pecette,1 adet cep telefonu, 4 adet parfüm,Hacker Kitapları Vs...
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPaz Eyl. 27, 2009 6:43 pm

Masamın en üst katında mumlar ve küçük paraşüt bibloları , çanakkaleden aldığım çerçeve içinde çanakklede ailem le çektirdiği foto var..
Diğer katlar ilerki zamanlarda =))
recep298

recep298

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedSalı Ara. 01, 2009 11:21 am

Benim Masam Yok Sad
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Ara. 03, 2009 12:13 am

benim masamı paylaşabilirsin Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedC.tesi Ara. 05, 2009 2:21 pm

Benden size masa a a a Razz:P
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPaz Ara. 06, 2009 9:35 pm

Valla bende elbette bilgisayar Very Happy haporlör, küçük notluk kağıtlar, iki adet kalem kutu ve içleri ağzına kadar dolu, webcam, Emniyet Genel Müdürlüğünden ıslak mendiller Very Happy İngilizce-Türkçe sözlük, Bant, Flash bellek, cep telefonum, saatim Very Happy
recep298

recep298

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedSalı Ara. 08, 2009 10:40 am

epiphania demiş ki:
benim masamı paylaşabilirsin Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_biggrin

Kendime Hemen Yeni Masa Alıcam Sırf Seninle Paylaşmamak İçin.
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 12:55 am

Paylaşımcılıksız =P =))
recep298

recep298

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedSalı Şub. 09, 2010 12:26 pm

Senin Türkçe Öğretmenin Kim ?

Türkçeyi Doğru Kullanmaya Davet Ediyorum !!
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPtsi Şub. 15, 2010 4:54 pm

Bende seni dostum. Bir cümlede sadece baş harf büyük yazılır. Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_biggrin

En son caffar2 tarafından Ptsi Şub. 15, 2010 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yeni Cevap)
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPtsi Şub. 15, 2010 5:20 pm

sakin olun bende yazayım
ders kitapları 3 adet
kalem 1 adet
telefon usb kablosu 1 adet
telefon 2 adet
kulaklık 1 adet
hoparlör 2 adet 2+1
küçük not kağıtları 10-15 adet
taşınabilir harddisk 500 gb 2 adet
dizüstü pc 1 adet
ve dizüstü modem kabloları
recep298

recep298

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedC.tesi Şub. 20, 2010 9:06 pm

Kendime bir masa buldum ve üzreinde :

1 adet yenmiş armut çöpü
telefon
peçete
cd kutusu
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 3:18 pm

recep298 demiş ki:
Senin Türkçe Öğretmenin Kim ?

Türkçeyi Doğru Kullanmaya Davet Ediyorum !!

Türkçemin çok iyi olduğundan emin olabilirsin ama seninkinden şüpheleniyorum .Bide ben orda şaka maksatlı söyledim .Yazım kurallarına fazla dikkat etmedim cnm ! =)
sanduk

sanduk

MesajKonu: Geri: Masanızın Üzerinde Ne Var? Masanızın Üzerinde Ne Var? Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 5:09 pm

kalem kutusu ve içindeki kalemler,postij ve not kağıtları,küçük model bi araba,kol saatim,telefonum,anahtarlarım,bardak altlığı,kül tablası,flash bellek ve sayısını bilmediğim cd ve dvd:)(monitör vb..olması gereken şeyleri yazmadım;))

Masanızın Üzerinde Ne Var?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası