Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

BİR ÖNERİM WARR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
canpolat42

canpolat42

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:00 pm

benim oyunla ilgili naçizane bir önerim
oyun içerisindeki Kale veya belediyede içerisinde girebilecegimiz sadece ülke sınırları dahilindeki oyuncuların girebilecegi, başka bir kasabaki oyuncunun bir başka kasabadaki oyuncuyla sesli konuşabilecegi veya birbirine yazabilecegi bir oda eyer böyle bir uygulama yapılabilirse rk oyuncuları birbirlerini dahi tanıyabilir diye düşünüyorum çünkü ben oyunda sadece kendi kasabamdakileri tanımaktayım başka kasabalardaki olaylar hakkında bilgi sahibi degilim eyer böle bir uygulama gelirse kasaba kasaba gezmek yerine kaleden girip başka oyunculaıda daha rahat bişekilde tanıyabilirim oyundaki arkadaşlık bagları güçlenir diye düşünüyorum valekin ordu komutanlarının toplantı yapabilcegi bir odada olursa daha iyi olur böylece birbirinden uzakta vede birbirini tanımayan komutanlar için oldukça ideal bişey
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: Geri: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:05 pm

buraya bu forumdaki öneriler yazılıyo Very Happy onu yöneticilere yaz istersen
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: Geri: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:05 pm

ama güzel fikir
Luiss

Luiss

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: Geri: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:19 pm

Bisey dicem o zman yine herkes aynı kasabada olmus olur.
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: Geri: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedPerş. Eyl. 10, 2009 7:20 pm

Bu öneriler fikri forumla ilgili Oyunlarla ilgili öneriler yazılamıyor yoksa bu bölüm dolup taşmıştı Wink
canpolat42

canpolat42

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: Geri: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 11:14 am

FranSuVa1905 demiş ki:
Bu öneriler fikri forumla ilgili Oyunlarla ilgili öneriler yazılamıyor yoksa bu bölüm dolup taşmıştı BİR ÖNERİM WARR Icon_wink

deme ya gitti öneri o zaman neyse önemli degil adminler geregi neyse yapılsın bu konu için
skywalker22
Moderatör
Moderatör
skywalker22

BİR ÖNERİM WARR Vide
MesajKonu: Geri: BİR ÖNERİM WARR BİR ÖNERİM WARR Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 7:45 pm

iyide beylerbeylik konusu niçin açıldı sanıyosunuz Smile

Veyahut kendi kasabaların forumları hadi oda olmadı kendi sancağın forumları..

Sesli konuşma daha çok çöpçatanlık sitesine dönüşür , adminlerin buna izin vericeğini kesinlikle zannetmiyorum , ticaret yapıcaksan oyuncunun sesine ne hacet Smile

BİR ÖNERİM WARR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası