Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Yolcunun Kaleminden

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
_Adiyos_

_Adiyos_

Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 1:05 am

Abi mi ? O bey değil yanlız , bayan Wink
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Mart 27, 2010 2:20 pm

Güzel Elinize Sağlık Smile
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Mart 27, 2010 4:27 pm

teşekkürler devamı gelecek 3-5 sayfalık şiir yazdım
epiphania

epiphania

MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı Ağus. 31, 2010 3:23 am

yolcu şoktayımmmmmm inanılmazsınn ilk defa bu tür şiir okudum admine özel Very Happy mükemmel olmuş =) eline emeğine sağlık devamını bekliyorum =)
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. Kas. 25, 2010 7:54 pm

devamını vakit buldukça yazmaya çalışıyorum fakat bu aralar biraz yoğunum duyurulur
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Ara. 06, 2010 7:30 pm

Bu foruma daha çok vakit ayır Yolcuu
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Yolcunun Kaleminden Yolcunun Kaleminden - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma Ara. 24, 2010 8:06 pm

ayırmaya çalışıyorum _adiyos_

Yolcunun Kaleminden

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2