Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

İlginç Bir Tespit

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 8:17 pm

Tamamını okuyun

Bir İgnliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe, kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğeliimş.Öenlmi oaln brniici ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış.Szide bu yzıyaı sroun çkemeedn okunduuz dieğl mi?

En son c.kaan1020 tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 8:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 8:23 pm

Bunu da duymuştum ama güzel yine sağol.
mehmet95

mehmet95

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 8:33 pm

genelde msn yazısı dedikleri şey işte bu
İlginç Bir Tespit Dbohf.th
merve44_10

merve44_10

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 9:19 pm

Duymuştum evet,güzel paylaşım..teşekkürler
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 12:11 am

aslında bu kişinin el alışkanlığından kaynaklanıyor ve kişi bakmadan ve hızlı yazmak istediği için kelimeler böyle çıkıyor düzeltmek için 10 parmak programı var onu tavsiye ederim
sportmedya

sportmedya

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 1:08 pm

güezlimş
_Adiyos_

_Adiyos_

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedC.tesi Eyl. 12, 2009 4:35 pm

Evet , güzelmiş. ..
10 parmak programı bnde var , =) bende tavsiy ederim
kadir1131

kadir1131

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedPaz Eyl. 13, 2009 5:41 pm

bn 10 parmak programını küçüken (7-8 yaşımda) falan kullanmıştım valla çok yararı oldu onun sayesinde şuan 10 parmak kullanabiliyorum (ve ilk oyunumu babam lavyeyi 10 parmak yazarsan sana pc oyunu alırım demişti ve ilk oyunumu da onun sayesinde kanmıştım Smile )

neyse duymuştum bunu ilginç gelio insana yinede tşk Smile
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedPaz Eyl. 13, 2009 6:13 pm

9 yaşımda filan kendi kendime yazarak öğrendim 10 parmağı.
Hiç öyle program mrogram kullanmadım gerek de kalmadı hani...
Kendi tecrübenle öğrenmek bence çok daha güzel.
Belki de bazı yazımları kurallara aykırı yapıyorumdur ama olsun ben doğru yazıyorum ya önemli olan o.
Bazen backspace kullanırım o yalan değildir.
İlginç Bir Tespit Icon_smile
kadir1131

kadir1131

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedPtsi Eyl. 14, 2009 6:19 pm

bnm amacım 10 parmak yazmak değildi ki Very Happy Bilgisayar oyunuydu Very Happy
GencAsker

GencAsker

İlginç Bir Tespit Vide
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Tespit İlginç Bir Tespit Icon_minipostedPtsi Ara. 28, 2009 8:41 pm

hm iglnç dielğmi Smile(:

İlginç Bir Tespit

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası