Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Beşiktaş-Manu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedSalı Eyl. 15, 2009 10:44 pm

İlk yarı 0-0 bitti.Maç sonrası GALİBİYETİMİZİ bu sayfadan kulayalım Very Happy
dodi1111

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedSalı Eyl. 15, 2009 11:38 pm

geçmiş olsun
c.kaan1020

c.kaan1020

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedSalı Eyl. 15, 2009 11:39 pm

maç 1-0 yauw
Nistel

Nistel

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedSalı Eyl. 15, 2009 11:40 pm

1-0 yenıldık geçmiş olsun.ulan iyide oynadık rooney cıkmasaydı keşke Smile
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedÇarş. Eyl. 16, 2009 11:16 am

c.kaan1020 demiş ki:
İlk yarı 0-0 bitti.Maç sonrası GALİBİYETİMİZİ bu sayfadan kulayalım Very Happy

Kaan galibiyetlemi sonuçlandı Allah Allah ben 1 - 0 yenildiniz gördüm Beşiktaş-Manu Icon_eek Ama ben bir GS olarak dün BJK tuttum yinede geçmiş olsun
kadir1131

kadir1131

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedÇarş. Eyl. 16, 2009 2:56 pm

yinede bizim için çok büyük başarı Manchester United gibi bir dünya devini 77. dakkaya kadar gol yememk ardına birkaç güzel pğozisyon bulmak Beşiktaş gibi bir Türk takımı için güzel birşeydir. Alex Fergusson maçta dizerini dövüyodu spiker Milan maçında kupayı kaybettiği maçta bu kadar dizlerini dövmemişti ilk defa böyle görüyorum dedi. özellikle BJK seyircisi tv nin karşısında bile çok fazla sesleri geliyordu gol yedik herkes 1-2 saniye sustu sonra tekrar seyirciler bşladı.Beşiktaşlılık bu olsa gerek!..
islam44.

islam44.

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedÇarş. Eyl. 16, 2009 3:33 pm

Beşiktas manu neya Very Happy Beşiktas-manc yazsan neyse Very Happy
c.kaan1020

c.kaan1020

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedÇarş. Eyl. 16, 2009 4:32 pm

Manchester a kısaca manu denir.Mancherter'in Man'ı Unitedinde U su.
c.kaan1020

c.kaan1020

Beşiktaş-Manu Vide
MesajKonu: Geri: Beşiktaş-Manu Beşiktaş-Manu Icon_minipostedC.tesi Kas. 28, 2009 3:18 pm

Aradan zaman geçti ve beşiktaşım Manchesterı deplasmanda yendi. Hadi bunu kutlayalım Very Happy:D:D:D

Beşiktaş-Manu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası