Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

EVVELA ELVEDA...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 12:57 am

Arkadaşlar bazılarınızın bildiği gibi Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesini kazanmış bulunuyorum.O yüzden oyuna ve KFC'ye bi süre ara vermem gerekiyor.Bu sürenin ne kadar olduğuna okulda karar vereceğim.Sanırım yatakhane binalarında vayeles(Sonuna kadar Türkçe!!! EVVELA ELVEDA... Icon_lol ) varmış.Babama biraz yalvarıp mini notebook aldıracağım EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin .Bu süre zarfında meydanları boş bırakmayacağım tabii ki.Ben gelene kadar forumda gıcık olduğum kişilere (pek az sayıda ve onlar kendilerini bilir EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin ) açıklayacağım birisi laf yetiştirecek EVVELA ELVEDA... Icon_lol .Oyundaki görevlerimi kime bırakacağıma karar vermedim ama onuda buradan açıklayacağım EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin .

ee arkadaşlar.Gidipte dönmemek var dönüpte bulmamak var EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin .Pek uzun sürmeyecek ama aranızdan ayrılıyorum.Biliyorum beni özleyeceksiniz EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin en azından özleyen bi kaç kişi olur heralde.Ama bu ayrılık çok sürmeyecek.Bi kaç gün daha buralardayım.Son olarak hani adettendir deyip bi uğurlama yaparsınız belki diye söyledim(yüzsüzüm yaa valla yüzsüzüm ) EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin
islam44.

islam44.

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 9:04 am

Yolun Acık Olsun Kardesim Kendine İyi Bak
devrim

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 9:57 am

Hayalimdeki Üniversiteler ordalar Very Happy nüfusun %80 i öğrenci Very Happy ve hepsi mavzer gibi patlamayı bekliyor Very Happy çok şanslısın...
No62NoExit

No62NoExit

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 10:10 am

islam7 demiş ki:
Yolun Acık Olsun Kardesim Kendine İyi Bak
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 12:17 pm

Güle güle.
Kendine iyi bak.
EVVELA ELVEDA... Icon_smile
Gerçek hayatta başarılar...
c.kaan1020

c.kaan1020

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 1:55 pm

Saolun ama geri döücem unutmayın.Dönebilirim ama dönmeyedebilirim.Garantisi yok.Ölmüşüm gibi konuşmayın Very Happy Very Happy Very Happy
merve44_10

merve44_10

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 2:02 pm

Allah kolaylık versin,reel hayatta başarılar...
Sefalet

Sefalet

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 2:56 pm

Allah'a emanet ol
canpolat42

canpolat42

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 3:44 pm

allaha emenat ol arkadaş soguk yatakhane duvarlarına bakıp bizi hatırlarsın artık EVVELA ELVEDA... Icon_biggrin reelde başarılar diliyorum
Nistel

Nistel

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 8:54 pm

güle güle
bende burdan söyliyeyim.bende rkyı bırakıyorum.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 9:37 pm

Yok artık olmaz reddediyorum!
Hayırdır sen niye bırakıyorsun?
Hocam bugün 1 Nisan veya çakması mı bu ne ya.
EVVELA ELVEDA... Icon_basketball

Ben de bırakıyorum!
EVVELA ELVEDA... Icon_tongue
_Adiyos_

_Adiyos_

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 9:47 pm

Eti Sosyal Bilimler Lisesini Kazanmış.. Tebrik ederim .. Gerçek hayatında başarılar ..Bizde o hayatın bi parçayız ,bizi Unutma =)
c.kaan1020

c.kaan1020

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 10:05 pm

Very Happy unutmam.
Luiss

Luiss

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 10:11 pm

Üüüüüü EVVELA ELVEDA... Icon_sad Giderken arkana bakarsan ne mutlu bize EVVELA ELVEDA... Icon_geek
Nistel

Nistel

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 10:14 pm

oyunda bi amaç kalmadı artık boş yere oynamaya gerekde yok EVVELA ELVEDA... Icon_smile
c.kaan1020

c.kaan1020

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPaz Ekim 25, 2009 4:30 pm

Arkadaşlar Sosyal Bilimler Öğrencisi olmak kolay değil.Günde 8 saat ders 3 saat etüt ve geriye kalan 3 saatlik bir boş zaman.Bu 3 saatte ödevler ve tekrarla geçiyor.Bu yüzden oyunu ve forumu üzülerekte olsa bırakıyorum.Kendinize çok iyi bakın...
kadir1131

kadir1131

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPtsi Ekim 26, 2009 5:29 pm

oyun-forum günde en fazla 30 dk. nı alır yani bunu herzaman bulabilirsin...

bence bırakmaman daha mantıklı...

illa bırakacaksan geçici süreli olsun Smile..

iyi dersler diler başarılarının devamını dilerim Very Happy Sad

görüşmek üzere Sad
c.kaan1020

c.kaan1020

EVVELA ELVEDA... Vide
MesajKonu: Geri: EVVELA ELVEDA... EVVELA ELVEDA... Icon_minipostedPaz Kas. 08, 2009 3:12 pm

İnternete ulaşabilsem bırakmam.Ama ilk işin tv li ve internete bağlanabilen bi telefon alcam.Devam etcem oyuna

EVVELA ELVEDA...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası