Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Vide
MesajKonu: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 6:07 pm

Online Oyunlardaki gibi köy şeklinde tüm teşkilatlarımıza köy grafikleri hazırlasak?
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 6:10 pm

HTML kod mu yapacaksın anlamadım.
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 6:48 pm

ya nk da da ordu için bi örnek hazırlamıştım ya onun daha büyüğünü hazırlasak ya.
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 6:58 pm

edit
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 7:10 pm

dediğim tam olarak böyle bişey işte ama bu kadarını hazırlıycak vakit olmaz okul açılıyo onun için biraz daha basiti.
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 7:12 pm

ama benim dediğimde klalar veya travian gibi tıklayınca üstüne teşkilat modunun istediği bağlantı veya sayfa açılcak.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 8:13 pm

Bence gerek yok işte bu zaten html kodu değil mi?
Umut yine reklamını mı yaptın sen?
SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_smile
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 8:41 pm

Ben pek anlamam ama güzel bi fikir gibi geliyo.
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 8:43 pm

belkide rkda bir ilki gerçekleştircez hadi ama Very Happy
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedPerş. Eyl. 17, 2009 9:35 pm

Ballandıra ballandıra anlatıyon da peki kaç akçe veya bakır yürüteceğiz sen ondan haber ver. SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_twisted
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 2:04 am

EmirBerkKorkmaz demiş ki:
Bence gerek yok işte bu zaten html kodu değil mi?
Umut yine reklamını mı yaptın sen?
SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_smile

reklam değil bi sitede marazın istediği gibi bir köy vardı yöneticiler linki kaldırdılar SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_biggrin
No62NoExit

No62NoExit

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 3:12 am

yardım edebilirim :/
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 9:00 am

EmirBerkKorkmaz demiş ki:
Ballandıra ballandıra anlatıyon da peki kaç akçe veya bakır yürüteceğiz sen ondan haber ver. SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!! Icon_twisted

Buna ben değil yöneticiler karar verir. Ben almıcam saten. ben alırsam kodu size verdiğimde adminler ayrı vergi alabilir. onun için bi alternatif forumada bu kadar para harcamazsıınız diye düşünüyorum. sadece askeri, siyasi ve aileleri yapsakta yeter.

SÜPER Bİ FİKRİM VAR!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası