Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Evet
REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vote_lcap44%REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vote_rcap
 44% [ 7 ]
Hayır
REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vote_lcap50%REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vote_rcap
 50% [ 8 ]
Çekimser
REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vote_lcap6%REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Toplam Oylar : 16

Anket kapatıldı

Yazar Mesaj
Sefalet

Sefalet

REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Vide
MesajKonu: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 10:20 pm

2 gün boyunca sürecek olan oylamanın sonuçları gazetede yayınlanacaktır.

Bulgaristanı yenebilecek güce sahip iken bu gücünü kullanamayan ve ekonomik krizle mücadele eden rk osmanlısında köklü bir değişime ihtiyaç varmıdır?
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 10:21 pm

Oyumu kullandım vatana millete hayırlı olsun.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 11:21 pm

Zuhahaha gerek yok.
Hele siz yapacaksanız hiç...
REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_smile
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 11:25 pm

terbiyesizliğin lüzumu yok bir refarandum yapıyoruz şurda
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedCuma Eyl. 18, 2009 11:30 pm

referandum devletin kararsızlık durumunda yaptığı bişey diye biliyorum.siz buna anekt deseniz daha mantıklı olmazmı.Yani buradan evet kararı çıksa devrim mi yapıcanız.siz devletmisiniz?
mehmet95

mehmet95

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedC.tesi Eyl. 19, 2009 12:13 am

yha adam bı sey yapmıs bogazında bırakmayın cengızhan sen savcımısın veya hakım saygı gosterın kelımelere takılmayın arkadaslar
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedPaz Eyl. 20, 2009 6:05 am

c.kaan1020 demiş ki:
referandum devletin kararsızlık durumunda yaptığı bişey diye biliyorum.siz buna anekt deseniz daha mantıklı olmazmı.Yani buradan evet kararı çıksa devrim mi yapıcanız.siz devletmisiniz?

evet biz devletiz daha duymadın mı REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Lol
dodi1111

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedPaz Eyl. 20, 2009 12:31 pm

cık cık yazık hiç değilse karesi halkıın emeğine yazık
bladex61

bladex61

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedPtsi Ekim 19, 2009 10:17 pm

kesinlikle ihtiyaç var bir padişaha öndere ihtiyaçvar ülkede 4 tane beyler beyi var o yönetiyo biz böyle hiç bir şey başaramayız osmanlı avrupanın yarısını aldı ama biz daha sofyayı bile alamadık
Aksen

Aksen

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedÇarş. Ekim 21, 2009 2:05 pm

vay vay başkalarının üzerinden prim yapan adam
UMUTSULTAN.

burda onlarca insanı yalanlarınla kandırdın.
sen bırak karesiyi isyanla almayı
daha ases olamazsın be.
çıktın millete isyanı ben yaptım dedin.

ve birşeyden haberi olmayanlar sana inandı.
ama isyanı sen yapmadın,sadece isyan üzerinden reklam yaptın.
bunu bilmiyor muyum sanıyorsun.

burda ismini açıklamak istemiyorum ama isyanı kimin yaptığı bellidir,biraz araştırmanız yeter kim oldugunu öğrenmek için.
boşuna bu adama inanmayın.

umut,sadece sabahın köründe kalkıp silinen oyuncuların isimlerini almayı becerebiliyorsun.
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedÇarş. Ekim 21, 2009 3:40 pm

ah aksen kardeşim hoşgeldin Very Happy bak konunun açılma tarihine 18 eylül verdiğim süre 2 gün divanın devrildiği gün 20 eylül REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? 445833
Aksen

Aksen

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedÇarş. Ekim 21, 2009 5:03 pm

Sefalet demiş ki:
ah aksen kardeşim hoşgeldin REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_biggrin bak konunun açılma tarihine 18 eylül verdiğim süre 2 gün divanın devrildiği gün 20 eylül REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? 445833

zaten açtıgın konuyla ilgili mesaj yazmadım ki REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_lol
attığın yalanı söyledim sadece.
he birde ben senin kardeşin olamam bi kere,olsam olsam abin olurum.
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedÇarş. Ekim 21, 2009 5:46 pm

REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? 904914
bladex61

bladex61

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedPtsi Ekim 26, 2009 8:53 pm

osmanlının dirilmeye ihtiyacı var nüfus gitti abi 7000 den 4000 e memleketin nüfusu giddikçe gidiyo
islam44.

islam44.

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedSalı Ekim 27, 2009 8:36 pm

Gidenler Multiydi Zaten
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? REFERANDUM:Osmanlıda devrime ihtiyaç varmı? Icon_minipostedSalı Ekim 27, 2009 11:41 pm

gidenler osmanlının genç nüfusuydu avrupa gibi olduk bizde Very Happy madenlere işçi lazım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası