Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_Adiyos_

_Adiyos_

Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Vide
MesajKonu: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPaz Ekim 11, 2009 6:31 pm

Fikrim şu ;
Forumda Yardımlaşma bölümü açılsın , bu bölümün alt konuları dersler (lise 1 lise 2 lise 3) ,forumda 6,7,8, sınıflar varsa ,o sınıflarda açılsın sonra sınıflar açıldıktan sonra mesela lise 3, lise 3 teki dersler ve yapamadığımız soruları soralım beraberce cevaplayalım , 2-merak edilen sorulara cevaplar die bölüm açılsın ordada arkadaşlar birbirimize yardımcı olarak soruları cevaplıyalım yardımcı olsun ...

Ben böyle bişi düşündüm bence herkez için faydalı olucak bişi ...
Sefalet

Sefalet

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPaz Ekim 11, 2009 7:05 pm

lise4 te olsun
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPaz Ekim 11, 2009 7:10 pm

Bütün sınıflar olucak sanırım .. =)
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPtsi Ekim 12, 2009 4:59 pm

Ya yöneticiler bi buraya bakarsa sevinicem .. Burası süs olsun die açılmadı dmi .. Fikrimi söylüyorum .. Hala cavap yoq ama.. !!
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. Ekim 14, 2009 9:46 pm

Bunun yeri paylaşım forumu, oraya açarsan daha yararlı olur adiyos. Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_wink
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPerş. Ekim 15, 2009 11:54 pm

burası paylaşım forumu değil arkadaşlar
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. Kas. 11, 2009 5:28 pm

Ben bişey paylaşmıyorum , önerimi ,fikrimi sunuyorum
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPerş. Kas. 12, 2009 4:41 pm

Yolcu onu demek istemedi bura sadece Oyunla alakalı bir forum senin istediğin sadece yan site olan funclubweb de olur.
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedCuma Kas. 13, 2009 9:17 pm

Sadece oyunla mı alakalı , what?? Burada oyunla ilgili fikir sunmamız mı gerekiyo yapma ya .. ltfen
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedC.tesi Kas. 14, 2009 1:48 am

demek istediğim şu oyun hakkındaki fikirlerinizi yazabilirsiniz anlatabildim sanırım
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedC.tesi Kas. 14, 2009 2:20 pm

Beni alabilecekleri bi okul olsun Smile
Luiss

Luiss

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedSalı Kas. 17, 2009 12:39 pm

Afedersin ama burası okul flnm. değil sanırım Hem bunlar için kurulmuş siteler var.Ama benim fikrime gelince soru cevap yaparsan hangi sınıftan olursan ol konuyu anlayamassın araştırma daha verimli olur.
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPtsi Kas. 23, 2009 6:09 pm

sosyal bilimlerde hazırlıkta var. onuda ekleyin. Bu kademeyle ilgili konularda ben yardımcı olabilirim. Bugüne bugün ingilizceden 72 alarak okulun en yüksek 3. notunu almış bulunmaktayım. Yani ingilizcem iyidir. I go, he go, she go... nasıl ama Very Happy ayrıca A1 kademesinde almanca var. ondada iyiyimdir Very Happy Meine Tante, dein opa vs... Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPerş. Kas. 26, 2009 11:18 am

Luiss demiş ki:
Afedersin ama burası okul flnm. değil sanırım Hem bunlar için kurulmuş siteler var.Ama benim fikrime gelince soru cevap yaparsan hangi sınıftan olursan ol konuyu anlayamassın araştırma daha verimli olur.

1-Bana akıl verme
2-Ben ne yapacağımı iyi bilirim
3-Buranın okul olmadığının bende farkındayım
4-Luiss sende burannın öğretmeni değilsin , bana havalı cümller kurma

Yanlış bişey söylediysem affola
Ama çok sinirlendim !
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar Icon_minipostedPerş. Kas. 26, 2009 3:17 pm

öneri ret edildi.
Kilitlenmiştir

Aklıma güzel bi fikir geldi =) .. Herkez destek versin açalım arkadaşlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası