Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

HOŞÇAKALIN...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 7:04 pm

2 yıllık hesabım silindikten sonra yeni hesap açtım ve onunla da 2 hafta ya oynadım ya oynamadım. Yaklaşık 2 aydır oyunu oynamıyorum (inzivada). Belki oynarım diye inzivaya aldım. Ancak hem oyundan sıkıldığımdan hem ilk hesabımın silindiğinden hem de bu oyunun cıvkı çıktığından ( vb. olaylar yüzünden) oyunu bırakma kararı aldım "hem oyundan hem forumdan( KFC)". Eğer küslük gibi olaylar varsa o kişilerden Özür Dilerim. Hepinize Hayatınızda Başarılar Dilerim.

İyi Oyunlar... Esen Kalın...

FranSuVa1905
caffar2

caffar2

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 9:28 pm

Fransuva gerçektende üzüldüm. Yani en azından KFCyi bırakma Sad senin gibi bir Osmanlı büyüğünü kaybetmek acı. Bence yine bir düşün. Ayrıca hesabın neden silindi...
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedCuma Ara. 11, 2009 10:47 pm

Bana açılan 2 tane multi evlatlığı yüzünden silindim.
_Adiyos_

_Adiyos_

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedC.tesi Ara. 12, 2009 4:09 pm

Reel hayatında başarılar ve burdaki arkadaşlarını unutmamanı dilerim =) Kendine İyi bipppppppp =)
No62NoExit

No62NoExit

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedPaz Ara. 13, 2009 11:33 am

FranSuVa1905 demiş ki:
Ne kadar saçma birşey yüzünden silinmişsin ozmaan hocam. Cafeye gidelim ozaman uyuz olduğumuz birine paso multi evlatlık açalım. Böyle saçmalık mı olur? emek bukadar ucuz mu
caffar2

caffar2

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedPtsi Ara. 14, 2009 9:55 pm

No62NoExit demiş ki:
FranSuVa1905 demiş ki:
Ne kadar saçma birşey yüzünden silinmişsin ozmaan hocam. Cafeye gidelim ozaman uyuz olduğumuz birine paso multi evlatlık açalım. Böyle saçmalık mı olur? emek bukadar ucuz mu
harfi harfine katılıyorum.
No62NoExit

No62NoExit

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedPtsi Ara. 14, 2009 10:14 pm

Very Happy kampanya yapalım bulgar divanlarına multi evlatlıklar acalım Very Happy
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedPtsi Ara. 14, 2009 11:24 pm

Böyle adminlerimiz oldugu sürece.. Çabalarımız boş.!!
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedPaz Ara. 20, 2009 5:52 pm

No62NoExit demiş ki:
HOŞÇAKALIN... Icon_biggrin kampanya yapalım bulgar divanlarına multi evlatlıklar acalım HOŞÇAKALIN... Icon_biggrin

ben bi bulgarda denedim onu HOŞÇAKALIN... Icon_biggrin
No62NoExit

No62NoExit

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedPtsi Ara. 21, 2009 4:37 pm

Atatürkçü Maraz demiş ki:
No62NoExit demiş ki:
HOŞÇAKALIN... Icon_biggrin kampanya yapalım bulgar divanlarına multi evlatlıklar acalım HOŞÇAKALIN... Icon_biggrin

ben bi bulgarda denedim onu HOŞÇAKALIN... Icon_biggrin

sonuç neydi Very Happy
caffar2

caffar2

HOŞÇAKALIN... Vide
MesajKonu: Geri: HOŞÇAKALIN... HOŞÇAKALIN... Icon_minipostedSalı Ara. 22, 2009 6:44 pm

Evet sonuç neydiiii Very Happy Eğer bişiy yoksa bizde açalım bulgarlara

HOŞÇAKALIN...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası