Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

~~Ceza~~ (fıkra)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
caffar2

caffar2

~~Ceza~~ (fıkra) Vide
MesajKonu: ~~Ceza~~ (fıkra) ~~Ceza~~ (fıkra) Icon_minipostedSalı Ara. 29, 2009 9:06 pm

Öğrenci sınıfa yeni gelmişti. İkinci günü öğretmenine sordu: - "Öğretmenim, insana yapmadığı bir şey için ceza verir misiniz?" - "Olur mu evladım?", dedi öğretmen. "Yapmadınsa ceza da olmaz. Niye sordun bunu?" - "Efendim dün verdiğiniz ev ödevini yapmamıştım da ceza verirsiniz sanıyordum.."
~~Ceza~~ (fıkra) 922306 ~~Ceza~~ (fıkra) 922306 ~~Ceza~~ (fıkra) Icon_biggrin
_Adiyos_

_Adiyos_

~~Ceza~~ (fıkra) Vide
MesajKonu: Geri: ~~Ceza~~ (fıkra) ~~Ceza~~ (fıkra) Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 3:24 pm

=)=) Güzelmiş ~~Ceza~~ (fıkra) Icon_biggrin ~~Ceza~~ (fıkra) Icon_biggrin
caffar2

caffar2

~~Ceza~~ (fıkra) Vide
MesajKonu: Geri: ~~Ceza~~ (fıkra) ~~Ceza~~ (fıkra) Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 5:23 pm

bir yıl sonra bir cevappp Very Happy teşekkkürrlerr adiyooosss Very Happy

~~Ceza~~ (fıkra)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası