Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Milli Terakki Partisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
c.kaan1020

c.kaan1020

Milli Terakki Partisi Vide
MesajKonu: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedCuma Şub. 26, 2010 10:40 am

Milli Terakki Partisi geçtiğimiz yılın 20 ocağında kuruldu. Ezine Kasabasında seçimlere katıldı. Bu seçimde %15'lik bir oy olarak gelecek vaad eden bir parti olduğunu gösterdi. Karesi Sancak seçimlerine katılmaya hazırlanırken, parti başkanına ve başkan yardımcısına dava açıldı. Suçlamalar multi yaptıkları yönündeydi - ki bu iddianın yalan olduğu sonradan ordaya çıktı-. Partinin önde gelen iki üyesinin idamıyla parti çöküşe girdi. Parti başkanı Cengo05 aynı zamanda moderatör olduğu için parti resmi forumda moderatörsüz kaldı. Yeni bir başkanlık seçimi yapıldı. Bariscik(şimdiki bariscikla karıştırılmasın) başkanlığı kazandı ve bunu resmi forum moderatörüne bildirdi. Fakat moderatörler ertesi gün partiyi kilitlediler ve parti dağıldı. Şimdi bu parti tekrar ayağa kalkıyor.

Edirne'de seçimler yeni yapıldı ve MTP bir dahaki seçimlere Başkan Cengizhan.95 önderliğinde katılıyor.

Parti üyeliği için oluşan kararsa şu şekildedir:
Resmi forumdaki baskıcı ve vurdumduymaz moderatörler nedeniyle parti forumu orada kurulmayacaktır. Fan club'a da herkes üye olmadığı için parti üye alımları partinin kendi sitesinden yapılacaktır. Partiye üye olmak isteyenler bana mesaj atmalıdır.

Form:

Ad:
Varsa aile:
Kasaba:
Seviye:
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedC.tesi Nis. 10, 2010 6:48 pm

Öncelikle dileğim başarıları geri alıyorum, nedeni mi;
Tüzüğümüzü çalarak, herşeyi kelimesi kelimesine neredeyse aynı yazarak, başlıkları TAMAMEN alarak nereye varacağınızı zannediyorsunuz?? !!! Bu yaptığınız resmen özentiliktir! Siyasi centilmenliğe, siyasi rekabete engel olan bu davranışınız size yakışıyor mu?
Tüzüğünüzü Değiştirmediğiniz ve OHİF başlığına özür mesajı yollamadığınız sürece;
Sizi OHİF olarak KINIYORUZ!!!
Reuville

Reuville

MesajKonu: Geri: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedC.tesi Mayıs 29, 2010 12:19 pm

Caffar Kardeş siz kaan adlı arkadaşımızla birleşmelisiniz.
Yoksa Siz bu siyasi arenada kendinize bir koltuk bulamazsınız benden demesi..
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedPaz Mayıs 30, 2010 2:01 pm

Caffar2 Arkadaşıma,
Tüzük hazırlamasını söylediğim partili arkadaşım böyle bir hata içerisine düşmüş. Sorunu kendimde teşhis ettim. Siteki tüzük kaldırılacak. Kendi hazırladığım tüzüğü oya sunacağım. Tüm Ohif'lilerden partim adına özür diliyorum.
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedPtsi Mayıs 31, 2010 2:33 pm

Reuville demiş ki:
Caffar Kardeş siz kaan adlı arkadaşımızla birleşmelisiniz.
Yoksa Siz bu siyasi arenada kendinize bir koltuk bulamazsınız benden demesi..

Öyle bir amacımız var OHİF olarak... Ancak bu durum "OHİF acemi bir parti" olarak anlaşılmasın. Çünkü ben ve ekibim çok uzun süredir Osmanlı siyasetindeyiz...
c.kaan1020

c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedPtsi Mayıs 31, 2010 5:25 pm

Aslına bakarsanız Ohif ve Mtp İMH'nin kollarıdır. Ben Caffar'la ve Watan Ağabeyimle uzum süre Osmanlı siyasetinde mücadele ettim. Bu yüzden kendilerine diğerlerinden bir nebze daha çok saygım vardır.
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Milli Terakki Partisi Milli Terakki Partisi Icon_minipostedPtsi Mayıs 31, 2010 7:33 pm

c.kaan1020 demiş ki:
Aslına bakarsanız Ohif ve Mtp İMH'nin kollarıdır. Ben Caffar'la ve Watan Ağabeyimle uzum süre Osmanlı siyasetinde mücadele ettim. Bu yüzden kendilerine diğerlerinden bir nebze daha çok saygım vardır.

benim de size karşı saygım ve sevgim büyüktür... Ancak biz siyasette genellikle İMH ile mücadele etmiştik yani kolları denilince İMH'in ardılı anlamayın Very Happy MTP de OHİF de bağımsız özgür fırkalardır. Özgürlük ve bağımsızlık Türklerin ruhlarında vardır...

Milli Terakki Partisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası