Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Mısır
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap38%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 38% [ 13 ]
Buğday
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap26%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 26% [ 9 ]
Sebze
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap3%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Koç
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap3%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Sığır
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap21%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 21% [ 7 ]
Koyun
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap0%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zeytin
Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_lcap9%Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vote_rcap
 9% [ 3 ]
Toplam Oylar : 34

Yazar Mesaj
caffar2

caffar2

Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Vide
MesajKonu: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPtsi Mart 08, 2010 2:23 pm

Arkadaşlar Osmanlı'da en çok hangi tarla tercih ediliyor merak ettim. Hem bu anketin sayesinde seviye 1 olacak, tarla alacak veya tarlarını ıslah edecek olan arkadaşlar en az olan tarlayı seçer. Böylece Osmanlı'da bir ürün kıtlığı yaşanmaz. Lütfen ankete oyunuzu ekledikten sonra o tarlayı seçme nedeninizi de yazınız.
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPtsi Mart 08, 2010 2:26 pm

Ben buğday ve sığır seçtim çünkü ikiside kârlı iş bence. İyi para getiriyor Very Happy Very Happy
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPtsi Mart 08, 2010 2:29 pm

Eger alacak olsam ya Bugday alırdım yada Sıgır - Mısır alırdım
Yamatoo

Yamatoo

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPaz Mart 14, 2010 1:45 am

ben koç tarlası alırdım bu gemlikte yünle deride para var Very Happy
Samil123

Samil123

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPaz Haz. 27, 2010 8:53 am

hayvan tarlalari cok uzun is cok para yiyor ama parada kazandiriyor bana göre misir en iyisi ben misiri yerim....... _Very Happy
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPaz Haz. 27, 2010 11:28 pm

Ben sigir beslemeyi tercih ediyorum fakat kasabamda ki et fazlaligindan dolayi hemde sebze azliği olunca sebzeye geçtim bu biraz kasabanızın pazarı ve kasabadaki tarla sayılarına bakılarak seçilmeli.
EmirBerkKorkmaz

EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedSalı Ağus. 24, 2010 6:45 pm

En iyi tarla elinde olmayan tarladır...
Sat elinde 400 akçe...
Smile
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Hangi Tür Tarlayı Tercih Ediyorsunuz? Icon_minipostedPerş. Ağus. 26, 2010 3:08 pm

Tarlaya ihtiyacın var galiba Razz:P

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası