Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

pazarda mal satma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
marl_bora

marl_bora

pazarda mal satma Vide
MesajKonu: pazarda mal satma pazarda mal satma Icon_minipostedÇarş. Haz. 23, 2010 2:47 pm

s.aleyküm.ben bergamadan geliboluya geldim ve şu an burdayım.
1.buraya tamamen taşınamıyorum
2.evimde bulunan buğdaylarımı satamıyorum
3. seviye 1 ler için balık tutma hakkınada biraz bilgi verirseniz sevinirimm.

şimdiden teşekkürler

En son marl_bora tarafından Perş. Haz. 24, 2010 10:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
caffar2

caffar2

pazarda mal satma Vide
MesajKonu: Geri: pazarda mal satma pazarda mal satma Icon_minipostedÇarş. Haz. 23, 2010 5:05 pm

Şu anda bulunduğunuz kasabaya taşınabilirsiniz, ancak tarlalarınız yok olur.
Buğdaylarınızı satamamanızın sebebi evinizde olmasıdır, yani yanınızda olmamasıdır. Buğdaylarınızı satabilmeniz için evinizin bulunduğu, yani profilinzde kasabanız olarak gözüken, asıl memleketinize gitmelisiniz.
Balıkçılık konusunda kp ve zp etkilidir. Ayrıca kayığınız yoksa 6. bölgeden yukarıya (6.satırdan) çıkamazsınız.
marl_bora

marl_bora

pazarda mal satma Vide
MesajKonu: Geri: pazarda mal satma pazarda mal satma Icon_minipostedÇarş. Haz. 23, 2010 10:45 pm

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ama taşin şeçeneği de işlemiyor. tarlamı satılık ilan etmiştim onunla ilgisi olabilir mi?
caffar2

caffar2

pazarda mal satma Vide
MesajKonu: Geri: pazarda mal satma pazarda mal satma Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 3:02 pm

tarlanız satılınca tekrar deneyin derim... O konuda tam kesin bir bilgim yok. Belki onunla ilgisi olabilir....
_Adiyos_

_Adiyos_

pazarda mal satma Vide
MesajKonu: Geri: pazarda mal satma pazarda mal satma Icon_minipostedPerş. Haz. 24, 2010 3:31 pm

Bence eski yerine dönn :S.S

pazarda mal satma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası