Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
marl_bora

marl_bora

ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR Vide
MesajKonu: ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR Icon_minipostedCuma Haz. 25, 2010 11:48 am

arkadaşlar ben şu an şarköye uzun bi seyehat sonucu geldim: evim ve tarlam saruhan sancağı bergamada kaldı. şu an şarköye taşınamıyorum.taşın seçenepi çalışmıyor. bunun sebebini ise tarlamın satılık olmasına bağlıyorum. satışı iptal edip taşınabileceğim belki ama yolda giderken soyguna uğradım ve acilen paraya ihtiyacım var. bu yüzden sizlerden ricam bergamadaki tarlamı almanız ya da ordaki tanıdıklarınıza bildirmeniz. ÇOK MAKUL BİR FİYATA BIRAKACAĞIM.SADECE '2 KERE HASAT YAPTIM VE BEN BUĞDAYLARIMI DA SATAMIYORUM: TARLAM EKİLİDİR: LÜTFEN YARDIM EDİN...

Edit/Dike Nasıl bir yazıyla yazmışsın öyle anlaşılmıyor.
Kizilbas

Kizilbas

ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR Vide
MesajKonu: Geri: ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR Icon_minipostedPtsi Haz. 28, 2010 2:33 pm

o tarla alınsa da para yine bergamadaki evinde sarkoyden alamıosn die biliorm

ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası