Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Yetkiliyi çileden çıkartan söz :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Vide
MesajKonu: Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Icon_minipostedSalı Haz. 29, 2010 8:45 am

Domain+Host aldığım bi sunucuyla kısa bi polemik yaşadım ve bana gelen son mail xD

BEN " Bakın tarayıcım yok ve internet bakacılığı kullanmıyorum. bir haftadır dekontu istiyceniz yerde ptt'ye gidip hesabınızı kontrol etseniz."

MUHASEBE "beyefendi burası bir şirket ödeme yapılınca müşteri dekont alır firma gidip muhasebecisine pttye sor diyemez. Aceleniz yoksa cuma günü sorgulamaya gidildiğinde kontrol edilip işlenebilir."

Biraz uzundu sadece sonunu aldım xD geçen perşembeden beri tartışıyoz Very Happy:D
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Icon_minipostedSalı Haz. 29, 2010 8:10 pm

cok saçma müşteri parayı yatırır dekontun fotosunu çeker şirkete gönderir ve şirket gerekli işlemi yapar kanunlara göre internet te ücret ödeyerek bir işlem yapıyorsanız 24 saat te hizmetinizi almak zorundasınız aksi takdirde dekont ile birlikte savcılığa başvurabilirsiniz Smile
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Icon_minipostedSalı Haz. 29, 2010 9:37 pm

Bi de azarlıyo utanmadan 2 hafta oluyo ya bu ne yüzsüzlük fotoğraf gönderdim istemiyo tarat gönder diyo Very Happy
yolcu
KFCADMİN
KFCADMİN
yolcu

MesajKonu: Geri: Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Icon_minipostedSalı Haz. 29, 2010 10:05 pm

taratıncada foto gibi çıkacak Smile
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Yetkiliyi çileden çıkartan söz :) Icon_minipostedÇarş. Haz. 30, 2010 9:49 am

Anlamıyo ki =) Şeytan diyo bas montajı Very Happy:D

Yetkiliyi çileden çıkartan söz :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası