Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Ülkeler Arası Multi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
altarinoglu

altarinoglu

Ülkeler Arası Multi ? Vide
MesajKonu: Ülkeler Arası Multi ? Ülkeler Arası Multi ? Icon_minipostedÇarş. Haz. 30, 2010 6:07 pm

Arkadaşlar ben de Flock var. Yani başka ülkelerde de yaşayabiliyorum ama kendi ülkemde de karakterim var . Yani bu multiye giriyor. Amacım kötü değil.İspanyaya gitcem ortama bakacam. Katalanların orada bağımsız ülkesi varmış.Bakacam oradaki duruma. Çözümü olan arklar cvp bekliorum. Kendi ülkemdeki karakter silinr mi ? yardim
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Ülkeler Arası Multi ? Ülkeler Arası Multi ? Icon_minipostedÇarş. Haz. 30, 2010 8:30 pm

düşünmüyorum. fakat açacağınız karakter, İspanya'daki karakterinizin, hiçbir şekilde, hiçbir yolla esas hesabınızla etkileşimimi olmamalı. Yani on gp v.s. vermemelisiniz. Üvey baba olarak yazmamalısınız. Alışveriş yapmamalısnız v.s..
Yine de kesin bir cevap veremiyorum... İspanya'da neyi merak ediyorsun işte buradaki şeylerin ispanyolcası, burada türkçe orada İspanyolca Smile çok dikkatli olmak kaydıyla ve çok uzun sürmeyen(en fazla 1-2 hafta sonra ispanyadaki hesabınızı kapatmanızı tavsiye ederim) etkileşim olmamak kaydıyla tabi ki...
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Ülkeler Arası Multi ? Ülkeler Arası Multi ? Icon_minipostedPerş. Tem. 01, 2010 11:50 am

Bence önce ben deniyim xD
altarinoglu

altarinoglu

MesajKonu: Geri: Ülkeler Arası Multi ? Ülkeler Arası Multi ? Icon_minipostedPerş. Tem. 01, 2010 12:33 pm

arkadaslar bundan once bulgaristanı birbirine karıstırmak ıcn acmıstım bisi olmadı ama sımdı karakterım cok gelisti risk almak istemiyor gibiyim Smile bulgaristandaki somunların hepsini almıstım sonra silmistim Smile

Ülkeler Arası Multi ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası