Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Neden?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

Neden? Vide
MesajKonu: Neden? Neden? Icon_minipostedPerş. Tem. 15, 2010 11:09 pm

Kendimi bildim bileli bir TSK subayı olmak istediğimi bazılarınız biliyodur. Fakat çevremdeki bazı insanlar asker olmamı istemiyor. Geçen gün görüştüğümüz babamın arkadaşıda aynısını söylemişti...

"Bir profesör olup, bir bilim insanı olup, insanlığa bir eser bırakman, adını sonsuza kadar yaşatmak varken neden Asker olasın?" sözünün cevabını 1 saat önce aldım.

Babamın tayini çıktı ve yarın sabah buraya veda ediyoruz. Babam askerlerle vedalaşacaktı bende gitmek istedim. Görevli olmayan tüm askerler gazinodaydı. Vedalaştılar, konuştular, babamın ellerini öptüler, sımsıkı sarılıyorlardı. İlk defa babamı kıskandım. Kapıdan çıkarken alkış tuttular, ıslıklarla "Mahmut baba sen bizim her şeyimizsin." diye bağırdılar. Babamı ilk defa gözleri dolu gördüm. İşte bu yüzden ben Asker olmalıyım dedim. Ne bulursam bulayım, ister bi icat, ister bi teori... Onların bana kazandırdıkları o 30 40 askerin sevgisi yanında hiçbir şey...

Ben Asker Olmalıyım...
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

Neden? Vide
MesajKonu: Geri: Neden? Neden? Icon_minipostedCuma Tem. 16, 2010 3:26 pm

Kesinlikle aynılarını bende yaşadım ama ben bazı sağlık sorunlarından dolayı olamadım umarım sen hayalini gerçekleştirebilirsin.
c.kaan1020

c.kaan1020

Neden? Vide
MesajKonu: Geri: Neden? Neden? Icon_minipostedC.tesi Tem. 17, 2010 12:53 pm

Ben çocukluğumdan beri hep asker olmak istedim. Ama sağlık sorunları nedeniyle olamayacağım. Yine de Silahlı Kuvvetlerimizle iftihar etmekteyim.
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

Neden? Vide
MesajKonu: Geri: Neden? Neden? Icon_minipostedÇarş. Tem. 21, 2010 12:10 pm

Geçmiş olsun ikinizede. umarım ben olurum. Olamama gibi bi ihtimal yok. Olamazsam hayat biter benim için...

Neden?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası