Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Akıl hocası ne yapar ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_Adiyos_

_Adiyos_

Akıl hocası ne yapar ? Vide
MesajKonu: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedPerş. Ekim 07, 2010 6:09 pm

Akıl hocasıı ne yapaarr ? Very Happy
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedPerş. Ekim 07, 2010 6:19 pm

yeni kayıt olanlara oto msj yolluyo Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 3:44 pm

hms .. sadece o kadar mı .. .s.s
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 3:46 pm

bildiğim kadarıyla evet bir zamanlar bana çok geliyodu o msj Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 3:47 pm

Very Happy:D ne gibi mesajlar geliodu ..?
neden bunları soruyorum istersen anlatırım :p Very Happy
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 4:47 pm

harbi napıcan bunları Very Happy genelde hep kısa sürede seviye 1 olmanın yolları anlatılıyo Very Happy bi kaç bilgi yer alıyo kendini tanıtıyo Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 5:35 pm

Ben çarşamba günü seviye 2 olucam . Önceden de bana akıl hocası olur musun diye teklif geldi. Bende olmaya karar verdim . Onun için sordum. eee naparsın xdxd lsldgmsşlk.gsjsgbgsgrnsljgsbn. Very Happy:D
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 8:02 pm

Very Happy önceden akıl hocalığı yapmış birinden yardım alsan daha doğru olur ya da göreve başla butonları deneye deneye bulursun Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 8:20 pm

çalıştığın zaman akçe veriyolar mı
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedCuma Ekim 08, 2010 8:49 pm

bilmem Very Happy
caffar2

caffar2

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedPtsi Ekim 11, 2010 7:31 pm

Ben eski Çanakkale Baş Akıl Hocasıyım;
Akıl Hocası oyuna yeni başlayanlara (otomatik olarak) mesaj yollar. Onlara oyunu kısaca anlatır ve kasabalarından bahseder. Ayrıca kısa sürede seviye 1 olma yollarından da...
Nasıl Mesaj Yollanıyor;
Öncelikle akıl hocası olarak tayin edildiğinizde Belediye'den Akıl Hocası makamına girersiniz. Karşınıza çıkacak olan sayfa yeni başlayan oyunculara yollanacak mesajın metnidir. Bu metin sizden önceki akıl hocasının yazdığıdır. Siz isterseniz üzerinde oynayarak yeni bir metin yazabilirsiniz. Ardından kaydedersiniz ve size gerek kalmadan kasabanızda yeni oyunculara otomatik olarak mesaj yollanır. Akıl hocası sadece bu işlere mi yarar derseniz, kodlanana göre bu kadar... Ancak bazı oyuncular size özel mesaj yoluyla ulaşıp,bilmediği konularda yardım isteyebilir. Sizden güven puanı isteyebilir. Ayrıca akıl hocası devamlı belediye reisi ile irtibatta olmalıdır. Çünkü yeni seviye 1 olacak oyuncular tarla seçiminde ya belediye reisine danışırlar ya da akıl hocasına. Bazı kasabalarda belediye reisleri tarla seçimi danışmanlığı direkt olarak akıl hocalarına bırakıyor. Akıl hocaları yaptıkları işlerden dolayı maaş v.s. almazlar. Rüşvete karışmam Razz Laughing Kendi uydurdukları ne bileyim nikah olsun, evlenme töreni falan onlara da nikah memuru olarak akıl hocalarını da davet edebiliyorlar Smile Ha birde, olurda belediye reisiniz kasabanın dışına çıkmak mecburiyetinde kalırsa, belediyede yönetim sizdedir. Belediye makamını göremesenizde yönlendirmeleri özel mesaj yada başka bir yolla siz yapabilirsiniz...

Başarılar dilerim Adiyos Smile
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedSalı Ekim 12, 2010 6:09 pm

Bu mesleği dahada çok sevmeye başladım . Anlattığın için teşekkür ederim .. Smile)
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Akıl hocası ne yapar ? Akıl hocası ne yapar ? Icon_minipostedSalı Ekim 12, 2010 6:11 pm

Maraz ve caffar oyunlar bölümünede gelinn

Akıl hocası ne yapar ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası