Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Meyve toplamak ve özellik.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_Adiyos_

_Adiyos_

Meyve toplamak ve özellik.  Vide
MesajKonu: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPaz Ekim 10, 2010 2:01 pm

Benim kasabamda meyve bahçesi var. Bende meyve toplamak istiyorum , meyve toplamak için özellik gerekiyor oda bende var ama toplarsam özelliklerim gider diye korkuyorum . Öyle birşey olabilir mi ?
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPaz Ekim 10, 2010 5:49 pm

olmaz ya niye olsun. meyve zaten özellik için değilmi düşürdükten sonra toplamanın ne anlamı var birbirini nötrlüyo Very Happy
***Dike***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Dike***

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPaz Ekim 10, 2010 10:44 pm

Maraz çok teknik konuştu ben açıklıyım merak etme bir şey götürmez Very Happy
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPtsi Ekim 11, 2010 1:22 pm

Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPtsi Ekim 11, 2010 4:31 pm

***Dike*** demiş ki:
Maraz çok teknik konuştu ben açıklıyım merak etme bir şey götürmez Very Happy
Very Happy:D tşkrler
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPtsi Ekim 11, 2010 4:52 pm

Bir sorumdaha olucak bu ücretli bi işte çalışıncada aynı dimmiii Very Happy
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedPtsi Ekim 11, 2010 6:18 pm

yeni başlamış gibi konuşuyon oyuna Smile değil tabi 20 akçe için kimse 19 kpsini düşürmez Very Happy
_Adiyos_

_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedSalı Ekim 12, 2010 6:10 pm

Hiçte bilee. 2007'den beri oynuyorum ben bu oyunuu .. !!
Sadece unuttummm !
Atatürkçü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker
Atatürkçü Maraz

MesajKonu: Geri: Meyve toplamak ve özellik.  Meyve toplamak ve özellik.  Icon_minipostedÇarş. Ekim 13, 2010 6:17 pm

tamam ya şaka yaptım Very Happy

Meyve toplamak ve özellik.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası