Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

RK "daki Geçmişim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
canpolat42

canpolat42

RK "daki Geçmişim Vide
MesajKonu: RK "daki Geçmişim RK "daki Geçmişim Icon_minipostedCuma Haz. 24, 2011 3:40 pm

Oyuna arkadaşımın tavsiyesiyle başlamıştım. Başladığım şehir ise Çanakkaleydi. Oyunu tam olarak bilmediğimden bir çok hata yaptım. Oyunun bana verdigi 50 altını harcamam benim en büyük hatam oldu. 90 altın biriktirmem daha uzun zaman almıştı. Daha sonra Seviye 1 oldum ve bugday tarlam olmuştu. Seviye 1 olunca baktım isyan et diye bir link var dikkatimi çekmişti basıyım mı basmıyım mı derken sonunda onada basmıştım. Very Happy Ertesi gün baktımğımda Çanakkale Belediyesini ele geçirmiştim.baktım belediye kasadasında 1000 altın var bayağı sevinmiştim. Eski başkandan(muhtar) bana mesaj çekmiş seni indirez diye pek tınlamamıştım açıkçası Smile Muhtar yarı çıplakken bende kalkan ve kılıç ve kaftan vardı. Smile 2 de yeniçeri agası almıştım belediyeye mllet mesaj çekiyordu ödenek falan at diye. Very Happy 3 gün boyunca belediyeyi elde tuttuktan sonra bir darbeyle indirilmiştim Very Happy kadıdan gelen 100 altınlık para cezası ve 3 günlük hapis üstüne tuz biber olmuştu tabi Very Happy Ben beli biraz dogrultunca yine isyan etmiş lakin bu sefer başarılı olamamıştım. Sonunda Çanakkaleden çıkıp yol ortasında soygunculuga başlamıştım. Bayagıda mal kaldırmıştım hani 4 kişiyi soymuştum az buz degildi 600 altın kalkan kılıç kaftan gibi eşyalar . Bayağı bereketli olmuştu. Tabi kadı hazretlerinin para cezasından kaçmak için altınları tarlaya çevirmeye karar vermiştim. Çanakkkaleye dönüşe geçtim sabah baktıgımda haydut olan ben yine haydutlar tarafından soyulmuştum Very Happy paraların tümü gitmişti birakaç kuruş kalmıştı. Dünyam başıma yıkılmıştı. Üstüne bide kadıdan gelen para cezası ve hapis cezası beni iyice çökertmişti. O üzüntüyle Oyuna girmeyi bıraktım. Daha sonra yine bir hesap açtımsada pek zevk alamadım ilki gibi. Onuda bıraktım. Rk da bir hesabım yok. Artık Erepublikçiyim Very Happy

RK "daki Geçmişim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası