Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Awus

Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası Vide
MesajKonu: Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası Icon_minipostedPtsi Nis. 16, 2012 5:20 pm

Değerli Osmanlı Halkı;

Uzun zamandır, ülkemizin içine düşmüş olduğu kaos ve adaletsizlik ortamını bir çok kardeşimiz gibi biz de dehşete düşmüş bir biçimde izliyor ve ülkemizin bu duruma düşmesine sebep olan kişileri şiddetle kınıyoruz.

Bu olumsuzluklar içerisinde, bu gidişata dur diyecek bir güç görememenin üzüntüsünü de yaşamaktayız. Güzel Ülkemizin, bir türlü içinden çıkamadığı sorunlardan kurtulmasına yardımcı olmak, milletimize adalet, huzur ve hizmeti getirmek için, tamamen vatanını ve milletini seven dostlardan oluşan Osmanlı Milli Diriliş Fırkası'nı kurmuş bulunuyoruz.

Kurucu üyelerimiz katılım ve onaylama işlemlerini;

İsim :
Seviye :
Kasaba :
Referans :

şeklinde yapabilirler.
sanduk

sanduk

Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası Vide
MesajKonu: Geri: Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası Icon_minipostedC.tesi Mayıs 05, 2012 9:08 pm

Kardeş sen ölü forumda, parti kurmaya çalışıyon ya Smile)))) Burası uzun zaman önce yalan oldu Sad((

Osmanlı Milli Diriliş Fırkası (O.M.D.F) Tanıtım ve Başvuru Sayfası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası