Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Hoşbulduk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
dj.emmre

dj.emmre

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Haz. 22, 2008 2:00 pm

Güsel güsel Very Happy

Yarışmacı arkadaslara başarılar...

Zorlu bir yarısma olacağı kesin...
sanduk

sanduk

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Haz. 22, 2008 2:58 pm

Edebali Çeçen misin, Çerkez mi ?
Armira

Armira

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Haz. 22, 2008 5:10 pm

Bende şeyma 2 senedir össyle inatlaşıyorum. Bu sene yeniyorum inşallah. Öss gitti izi kaldı Laughing devamlı yapmam gereken bişey varda unutmuşum, bişeyler eksik gibi geliyo sonra anlıyorum sınav geçti testler yok Shocked böyle eksikliğe can feda tabi Smile oyunda çanakkaledeyim oynuyorum eğleniyorum bounce bounce bounce
soll

soll

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Haz. 22, 2008 7:38 pm

bla bla bla.. işte böle bir hayatım var Very Happy
selimm

selimm

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Haz. 25, 2008 7:25 pm

adım selim karadenizdenim bu arada admin de bizden rizede oturuyorum ama aslen artvinliyim deniz kıyısında oldugumuz için denize meraklıyız başka amator kulupte futbol oynarım ama basketbolu eksik etmem bide break dance yaparım ortam buldukçada oynarım oyunda çanakkaledeyim oyundaki adım selimm tarlama buğdayla başladım şimdi sebze yetiştiriyorum aslen bu benim 2. karakterim ilk olarak keşandaydım 1. bulyar saldırsında şehit olduk sonra çanakkalede doğdum hedefim keşana taşınmaktı ama bunu,zorima48,kaknus adlı kulanıcılar beni tuttu burdan onlara kocaman selam ve kucak dolu opucukler yolluyorum
Edebali

Edebali

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. Haz. 26, 2008 4:08 pm

sanduk demiş ki:
Edebali Çeçen misin, Çerkez mi ?

Çeçenlikte var.Kıpçaklıkta var.
Edebali

Edebali

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. Haz. 26, 2008 4:10 pm

nicomedia1 demiş ki:
Selamm
adım Furkan kocaelinde oturuyorum aslen konyalıyım. oyunda adım nicomedia1 gerçi forumdada öyle Very Happy:D . kısaca nico derler . degirmenciyim . Ayrıca KÖPRÜLÜYÜM Smile.
hobilerim:PC NET Smile PAYİDAR.NET İSLAM TARİHİ, SİYASET VE RECEP TAYYİP ERDOGAN,
Benden bu kadar. iyi tanıttım kendimi haaa prdn yaş :18 Very Happy Very Happy .
hepinize başarılar iyi paylaşımlar Very Happy:D

Kocaelinin ne tarafındasın?
karagalip

karagalip

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Haz. 29, 2008 11:07 pm

selam.ben izmitten galip.forumun abisiyim sanırım.özel sektörde çalışıyorum.
berberde erkek erkeğe dedikodu yaparken Very Happy bu oyundan laf açıldı.başladım,bırakamadım Very Happy oyun adım karagalip,edremittyeim.herkese sevgiler,iyi oyunlar. Cool
INJuReD_WoLF

INJuReD_WoLF

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma Tem. 04, 2008 2:33 am

SLMLAR...İSMİM KADİR...NİĞDEDEN KATILIYORUM...KONYALIYIM...YAŞ 19...NİĞDE ÜNİVERSİTESİ BESYO(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)VE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ'NDE OKUYORUM...KASABAM ŞİRİN Mİ ŞİRİN OLAN DEDEAĞAÇ'TIR...CRAZY'NİNDE DEDİĞİ GİBİ BURDA İNSAN STRESİNDEN ARINIYOR...
muhammed

muhammed

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Tem. 05, 2008 8:56 pm

merhaba ben de muhammed oyunda adım mami5555 alında ben 2 seviyeydim ama multiden dolayı eski hesabı silindi:(SadSadSadSadSad
eskisehirli

eskisehirli

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Tem. 05, 2008 9:10 pm

benim yazmama gerek varmı ya Very Happy:d
yasemin

yasemin

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi Tem. 07, 2008 8:03 pm

adım yasemin.izmirden katılıyorum evliyim
ilknur

ilknur

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Tem. 09, 2008 12:49 am

adım ilknur balıkesirden katılıyorumm yaşım 16 lise 2 ye geçtim kasabam edremit seviyem 1 Wink
muhittinq

muhittinq

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Tem. 09, 2008 7:44 am

İsmim Çağrı oyuna Temmuz aylarının sonunda başladım.Saolsun adminin sayesinde defalarca idam edildik.Yaş 18 ama hala lisedeyim.Şu anda lisede olma konusunda mutluyum.Ankarada oturuyorum aslen Gümüşhaneli oraya da Kafkasyadan göçmüşüz
kromozov

kromozov

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Tem. 13, 2008 11:13 pm

Merhabalar...Ben Esra...

17 yaşındayım,lise son sınıfa geçtim...

Oyunda Gelibolu danım...

Gerçek manada İstanbul danım...

Burada olmaktan mutluyum...
Very Happy
giantzeus

giantzeus

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Tem. 16, 2008 10:38 pm

slm herkese adım özgür... oyun adım giantzeus...oyunda almayadayım, koloni bekliyorum Razz
Impulse_emre

Impulse_emre

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Tem. 16, 2008 11:03 pm

Sen de bendensin demek,hoşgeldin Wink
leon_Q

leon_Q

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Tem. 19, 2008 1:53 pm

merha ba benım adım mhmd istanbulluyum tehlıkelı bırısıyım fazla yaklşmanızı tavsıye etmem
uniqex

uniqex

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Tem. 23, 2008 10:11 pm

Slm ben kırklareliliyim Oyunda dedeağaçtayım normalde çok fazla online olmam .Ama oyun yavaş yavaş sarmaya başladı..

Buradan Ljsye babaeskinin açılması için sesleniyorum...
Isoberto

Isoberto

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. Tem. 24, 2008 2:14 am

Ljs ye seslene seslene sesimiz kısıldı Smile
PolatALEMDAR

PolatALEMDAR

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma Tem. 25, 2008 3:08 am

hosbulduk beyler.
OxYGeN_o2

OxYGeN_o2

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Tem. 26, 2008 5:35 am

selam ben burak sakaryadan yas 17 =)
MrTicK

MrTicK

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi Ağus. 02, 2008 2:41 pm

slm ben Ogün oyundaki adım MrTicK1 edremitte bugday tarlam war daha seviye 1'im aslen Çanakkaleliyim
recep298

recep298

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz Ağus. 03, 2008 4:35 pm

ben recep lise son ogrencisiyim aylak aylak geziyom Very Happy
karaaslan_6_8

karaaslan_6_8

Hoşbulduk - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. Ağus. 06, 2008 3:30 pm

selam adım:Ali

oyundaki ismim:karaaslan

yas:17

aksaray'da yaşıyorum

Hoşbulduk

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki