Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Hoşbulduk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
aslihan

aslihan

Hoşbulduk - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz Ağus. 17, 2008 8:35 pm

slm bende aslihan karisi sancaği balya kasabasındanım yş 17 Smile

GÖKTÜRK AİLESİ ...... OSMANLI YÜKSELİŞ HAREKETİ
ADALI

ADALI

Hoşbulduk - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. Eyl. 17, 2008 12:59 am

ben çağrı bursadanım işallah 1 sene sonra gıda mühendisi olucam Smile oyundaki adım da adalı...
Yamatoo

Yamatoo

Hoşbulduk - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı Ekim 07, 2008 8:32 pm

slm adım ahmet kocaeliliyim lise ögrencisiyim 17 yaşındayım oyundaki adım:dedof
dedeagaç ta yaşı yorum

En son DeDoF tarafından Cuma Ekim 17, 2008 8:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
epiphania

epiphania

Hoşbulduk - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma Ekim 17, 2008 5:45 pm

selam ben epiphania oyuna ağustos ayında başladım pek yeni diilim yani Smile
karesi sancağı ayvalık kasabasındayım yaş:17 sw:henüz 1
mokan

mokan

Hoşbulduk - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz Kas. 23, 2008 8:11 pm

slm millet adım muhammed okan bursalıyım ama şu anda kıbrısta lefke ünivesitesinde uluslararası ilişkiler okuyom oyundaki adım mokan
Rohirrim10

Rohirrim10

Hoşbulduk - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Hoşbulduk Hoşbulduk - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz Kas. 23, 2008 9:07 pm

a.s

Hoşbulduk

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3