Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
Valandil

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Vide
MesajKonu: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPaz Ekim 12, 2008 8:08 pm

...

Evet arkadaşlar hikayemizin ikinci bölümü olan
"Cumali Evrenin Hakimi Tatilde" ye başlıyorum...

Not: Bölüm sayıları önceki hikayenin üstüne eklenmekdedir...

...

-offf öldük ..
-abi bu ne ya koskaca yere bi tane mi market koyulur
-nerdesiniz .. iki saattir ağaç oldum burda Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil
-........... la cuma! ne konuşuyon .. bodrumun yarısı .. ......... marketinde alış veriş yapıyodu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ejladımız ............ .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

-off iii anladık ..
-ee neyse abi bütün parayı ........ resmen neler aldınız açlıktan ölmeyelim sonra Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-........... .. ne kadar insani ihtiyaç varsa aldık .. konuşmayı kesde yardım et berk

poşetler açılır...

-bu ne ..!? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-klozet kapağı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-görüyoruz herhalde ....... ne ............ aldınız bunu ?
-cihan hayvanı yüzünden Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-valla ben öyle herkezin oturduğu yere oturamam o yüzden aldırdım Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased
-la h................ .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ayranı yok içmeye tahtıravanla gider ...... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-mohuahuahhahahahahahahaa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-........... la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-ya neyse .. size para verende kabahat hala yemek bulamadım torbalarda Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface
-cuma sende diğer torbalara bak bu hayvan bulamadı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ya bu arada özgürle mert nerde?

derken...

o sırada kapı büyük bi gümbürtüyle açılır...

-oha hayvan kırsaydın! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

fakat cumali ve berk'in yüzündeki ifade bir anda değişmişti...

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek
-!
-!?
-oha .. bu ne ya!???
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
- :F

-la kesin konuşmayı belimiz çıktı .. bi yardım edin
-ya abi manyakmısınız bi kasa bira mı aldınız!?? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Confused
-ne laaa gece boğazımız kurursa die Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-alla alla ya Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-artık dayanamayacağım

berk söze girer...

-peki yemekler nerde??

gökhan hemen poşetlerden birini açar ve...

-aha işte burda Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying

-tam 20 paket makarna Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-hemde çeşit çeşit Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-çubuk burgu kurdele istemediğin kadar... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

6 kafadarın hikayesi bakalım nereler gidecek...

cumali, berk, özgür, mert, cihan ve gökhan...

...

hepsi ve daha fazlası gelecek bölümlerde...
Valandil

MesajKonu: 59.Bölüm (tatil) Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPaz Ekim 12, 2008 8:11 pm

...

-allah belanı versin ne kadar insani ihtiyac varsa almışmış Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-iyilik yaramıyo ........ bak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-kırıldım vallla Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-bana hiç sormayın içim parçalandı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ya ben ya ben Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

derken bir anda...

berk le cumali sanki düet yapmıştı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-ha............................................. lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil

:F :F :F

ortam biraz durgunlaşır...

-neyse neyse ..
-eee hadi arkadaşlar öldük açlıktan
-ben de geberdim ya

derken cihan lafa girer...

-valla hiç sorma şimdi mesela mert gelse, önümde ............. ve ... beni desen yapamam billahi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2
-........... ye sen Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

...

müthiş bi ziyafetten sonra...

-garrrrrrrrrk ohhhhhhhhhhhh Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased
-yavaş hayvan Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-midem kalktı ... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue
-.............dın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-neyse beyler hadi allah boş duranı sevmez
-doğru söylüyo hadi denize

...

-en son gelenin .... ...... :F
-lalahahahhahahaa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-koy deparı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-hoppa lahoyyyy Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-sıkışmıştım ii odlu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-tutanı ............ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

ve bizim müthiş altılı denize ilk kimin ayak bastığı konusunda anlaşamadan kendini bodrumun serin sularına bırakmıştı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-hadi beyler hadi
-ne var la?
-la ne istiyon ..
-deve güreşi :F
-la olum 6 kişiyiz
-ii ya işte 3 lü deve güreşi yaparız Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-öküze bak yavv Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la abartmayın millet ayı sanacak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

-offfffff
-yorulduk yaa
-valla iyi eğlendik
-............ la özgür hayvanı yüzünden boğuluyodum .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-yüzme bilmiyosan ne giriyon .. denize Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-........... la hayvan şaka die denizin dibine nie bastırıyosun Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

derken cihan bir anda fırlayıp yerden koca bi kayayı alıp kaldırmaya başlar... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-çek lan çekk
-videoyu aç la
-la hadi belim çıktı
-hadi hadi

uahhhhhhhhhhhh uhaaaaaaaaaaaahhh

-evet sevgili izleyiciler karşınızda Ardağan olimpiyatları Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

(Ardağan'lı arkadaşlar yanlış anlamayın aklıma ilk geleni yazdım, kötü bi niyetim yok)

...

Valandil

MesajKonu: 60.Bölüm (Tatil) Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPaz Ekim 12, 2008 8:15 pm

...

zaman akıp geçiyordu ve saat 6 yı bulmuştu bile...

bizimkiler eve gidip duşlarını aldılar ve balkonda denize nazır bi şekilde

......... kebabı yapıyorlardı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

o sırada...

-hopppppppppppppp!
-noluya la
-!
-!?
-hopppppppppppppppp!

-ben geldimmmm!!! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Happy

bu davetsiz misafir karşısında herkez şoka girmişti ama sadece cumali hislerini dışarı vurmuştu...

-h............... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-efendim?
-ha yok hoşgeldin diyorum abi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-hoşgeldin la
-hoşgeldin onur
-abi sen askerde deilmiydin?
-evet
-eee nası geldin abi?
-ya biz subay olarak yapıyoruz sonuçta akşamları çıkıyorum

- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown

-bundan sonra hergün sizlerleyim!!! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-nası sevindik anlatamam Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-sen bide bana sor Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ya ben ya ben Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-benim mutluluğumu açıklamaya kelimeler kifayetsiz kalıyor Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-valla bu kadar sevinceğinizi bilmiyordum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Smile

-ya bu arada özgür hadi denize gidelim
-abi biz şimdi geldik
-olsun olsun bana bide mayo verin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-mert seninkini verelim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased
-............ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-neyse ben donla da girebilirim farketmez Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-aman abi yapma dur getiriyorum bi tane
-ya bu arada deniz soğuk mu çocuklar?
-abi buz gibi
-ben siz gelmeden denize buz atmıştım ondandır!! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2

yoksa bu bir kabus muydu!? :F

...

denize gidildi yemekler yenildi ve alemlere akma zamanı çokdan geldi çattı...

bizimkiler ufak bi durum muhakemesi yapıyorlardı...

-la olum bu bizle mi gelicek? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Confused
-la ne bilim
-abi rezil kepaze oluruz yolda ...... böle işi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil
-abi susun duycak şimdi
-yok la içerde cihanla konusuyo duymaz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface
-abi onurda gelirse ben inmem bodruma .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-la ne bodruma inmesi ben geri istanbula bile dönmeyi düşünüyorum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-hopppppppppppppppppppp!

-aha başladı gene

-kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2

-alllah kahretsin ya Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown

-kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-ananın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

-neyse hadi içeri gidelim
-herhalde la yoksa bütün akçabük bizi ayı sanacak Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

hazırlıklar tamamlanır ve bodruma inmek için minübüs beklemeye başlarlar...

bu arada daha önce bodruma hem cihan hemde gökhan hiç gelmediği için ortamları sorarlar...

-abi şimdi varya etraf full manita
-yapma yavvvvvv Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-yavaş hayvan ağzının suyunu sil .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-erkek deilmiyiz la olur o kadar :F
-midem kalktı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-abi peki böle verme durumu falan oluyo mu?
-la ne diyosun 15 günde 15 tane ayarlamazsam adam deilim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2
-yaaaaaaaaaaaa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la özgür susla herif kalpten gidicek .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

derken minübüs gelir ve bizimkiler minübüse binerler...

onur gene ona buna laf atmaya devam ederken...

minübüsün içi acaip güzel hatun kaynıyordur ve bizimkiler de kızların güzelliğiyle kendilerini doğru orantılı olarak kasılıyorlardır. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

hepsi gözlerine birer tane manita kestirmiş ve gerekli alt yapı çalışmalarına çokdan başlamışlardır... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

derken bir anda onurun telefonunun sesi bütün minübüsde yankılanmaya başlar...

alooooooooooooooooooooooooo
telefon çalıyo aloooooooooooooooooooooo
aloooooooooooooooooooooooooooooooooooo
açsana kardeşim telefonu
telefon çalıyo telefon
aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

...

hepsi ve daha fazlası gelecek bölümlerde!!!

...
Valandil

MesajKonu: 61.Bölüm (Tatil) Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPaz Ekim 12, 2008 8:20 pm

...

henüz 5 dk geçmişti ama hala gidecek 20 dk yolları vardı...

onurla aynı ortamdayken ki 20 dakika sanki bir ömür kadar uzundu zaman geçmek bilmiyordu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-mohuhuahuahuahuahuaahahhaa (onur kendinden geçmişti :F )

-abi inanamıyorum ya Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying
-kızlar bizi dağdan geldik sandı .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-sence şansımız hala varmı?
-...... var Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-abi susun ya rezil kepaze olduk milletin suratına bakamıyorum

-yavvv ne konuşuyonuz fısır fısr gençler Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-ya onur bi dur allah aşkına Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

-yav size bi fıkra anlatayım :F

-allahını seversen sus artık Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

derken...

alooooooooooooooooo
telefon çalıyo aloooooooooooo
açsana kardeşim telefonu
telefon çalıyo telefon
aloooooooooooooooooooooooooooooooo

allahım kabus gibiydi :F

-abi ağlıyacağım artık yaaaa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

onur muhteşemdi en ufak bi utanma hissine sahip değildi... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-aşkımmmmmmmmmmm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

onurun bir sevgilisi vardı ve her 3 dk da bir arıyodu ama sorun araması değildi...

her telefon çaldığında onur önce bi 35-40 saniye kadar mağara melodisini dinlerken aynı zamanda da kendinden geçerek gülüyordu... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

artık acı sona eriyordu...

son durağa yaklaşmışlardı...

biraz sonra herşey bitecek son yarım saati bi daha asla anmayacaklardı...

ama herşey bu kadar basitmiydi!?

birden münubüsü kesif bir koku etkisi altına aldı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

herkez birbirine bakıyordu...

aman tanrım bu iğrenç adam kimdi!?

aslında kim olduğu gayet açıktı...

lâkin minübüste ki ölüm sessizliğini yine onur bozdu...

-ya özgür yine mi ya!!! allah senin belanı versin diyorum başka da bişey demiyorum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface

...

-öldürürüm ulan ben bu herifi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-özgür sakin
-abi tamam ya
-ya uzatma tamam
-dengesiz işte boşver

onur gayet pişkin... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

-ne var yav şaka da mı yapamıcaz :F

neyse ki olay fazla büyümedi sonuçta kuzendiler, zaten onur da birliğine gitmek için onlardan ayrıldı...

biraz takıldılar etraf full manita kaynıyordu... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Happy

nereye aksak acaba diye düşünüyorlardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

biraz dolaştıktan sonra...

-allahhhhhhhhhh Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek
-noluyo la cuma?
-abi şuna bakın
-ne la o?
-nereye la?

geceyi denizde geçirmek istermisiniz, egenin mavi sularının üstünde eğlencenin sınırlarını zorlayın exzotic dans gösterileriyle inanılmaz bir gece için .................. buluşalım (reklam olmasın şimdi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin )

-la buna gidelim
-la ne işimiz var gemide
-gitsek mi acaba?
-la olum bütün gece dio
-... vermiyelim sonra Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ne la kırk yılda bir
-abi bencede en mantıklısı bu denize açılıyo çıkış yok
-eeee?
-yani?
-yani manitalar bi yere kaçamaz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased
-doğru la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Happy

ve fikir birliğine varıp o günü gemide geçirmeye karar verdiler...

böle fırsat herzaman insanın ayağına gelmezdi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek ama limandan kalkış saatine sadece 5 dk vardı...

-abi koşunnn
-deparrrrrrr

neyseki gemi kalkmadan yetişdiler...

-anam öldümmm
-offf
-ejladım .......
-anammmmmm

-evet beyler ne baktınız?
-biz geceye katılmak istiyoruzda
-6 kişi mi?
-evet
-emin misiniz arkadaşlar
-tabiki Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-peki öle olsun giriş ücreti adam başı 40 ytl

vay .. ayak üstü adam ........... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

ama kaz gelicek yerden tavuk esirgenmezdi...

hepside paraya kıydı...

iskeleden gemiye gidene kadar ki geçen bir kaç saniyede hepside gecenin nasıl muhteşem olacağı hakkında hayal kuruyorlardı...

...

-abi manyak bi şey yav
-evet la
-abi denizin ortasındayız la resmen
-yanında olta olan var mı la? :F
-........ la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

biraz daha zaman geçti yavaş yavaş ortam canlanıyordu...

-abi sizcede bi gariplik yok mu?
-abi banada bi garip geldi
-bi acaiplik var ama?

derken...

evet sevgili misafirlerimiz müthiş dans gösteriyle katanya birazdan sizlerle...

-allahhh yaşadık
-olum exotic falan yazıyodu
-hayvanın ağzının suyu aktı gene Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

sonunda...

ve işte karşınızda...

Adem yani nâmı değer katanya!!!

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek

cumali yaşadığı şokunda etkisiyle aptal aptal etrafına bakıyordu birden o ana kadar dikkat etmediği bi pano gözüne çarptı...

Gay's Night

...

Hepsi ve daha fazlası gelecek bölümlerde...

...
turk_kral

turk_kral

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPaz Ekim 12, 2008 9:57 pm

şu anda gülme krizlerine girdim ciddi söylüyorum lol! lol!

hiç bekletme valandil Smile
omer1994

omer1994

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPaz Ekim 12, 2008 10:26 pm

Seri devam ediyor Very Happy:D:D:D:D
SirBlacky

SirBlacky

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPtsi Ekim 13, 2008 10:11 am

Öldüm ya...
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPtsi Ekim 13, 2008 7:04 pm

saol valandil cok guzel yine diğer bölümlerinin bekliyoruz
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedSalı Ekim 14, 2008 5:03 pm

Valandil çok bekletme yha foruma her girşimdde buraya bakıyorum
nicomedia1

nicomedia1

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedSalı Ekim 14, 2008 10:43 pm

ehuehahehu vay anasını midem agrıyor üffffff devamını yazma dur ben bunu 10 kere okuyup 10 kere güldükten sonra devam et Very Happy:D:D
asmen

asmen

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedÇarş. Ekim 15, 2008 10:13 pm

unanim
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedC.tesi Ekim 18, 2008 2:08 pm

ne zaman devamı gelecek sabırsızlıkla bekliyorum
rehaxx

rehaxx

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedC.tesi Ekim 18, 2008 5:48 pm

yav haakket ten cok merak ettım cok eyı gıdıo cemyılmazdan daha komıksın:Dsenın yanında hıcbısı o adam hade yurube
hera

hera

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedC.tesi Ekim 18, 2008 7:28 pm

rendeer çok güldük Allah ağlatmasın...
nicomedia1

nicomedia1

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedC.tesi Ekim 18, 2008 10:57 pm

tamam devam edebilirsin Very Happy:D
10 kere okuyup 10 kere güldüm eheuheheha
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedSalı Ekim 21, 2008 8:04 pm

Valandil devamı ne zaman gelecek çok merak ediyorum ...
Valandil

MesajKonu: 62. Bölüm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 1:45 am

...

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek

şok dalgası ufak ufak biter...

-senin ben ejladını .......... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-allah belanı versin cuma Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-senin ben kafanı ....... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-la ben napptım? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Rolleyes
-ne la kaptın getirdin hepimizi ............ arasına Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-hiç yav bide utanmadan konuşuyo Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface
-bence denize atalım Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-yazık bana kıymayın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Rolleyes
-ben daha güzel bişey buldum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased
-söyle özgürcüm kurtar kardeşini bu manyaklardan Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue
-bence adem'e verelim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-........................ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil

...

evet sevgili misafirlerimiz gecenin karanlığının içinde striptiz şovlarımız sizlerin içinizi aydınlatacakk!!!

-abi intihar edicem yaaa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-ulan biri görse yandık .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-la kim görcek rahat ol
-kes cuma! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil
-........... la bizim kanımız acı ..
-doğru la yarında televole ye çıkıp cümle aleme rezil kepaze oluruz
-valla doğru söylüyo kesin şimdi kameraları açarlar
-la ne şom ağızlı adamlarsınız
-offf ya nerden düştük buraya
-buldum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-neyi la?
-başlığı
-ne başlığı!?

gençlik nereye koşuyor Gayler gittikçe çoğalıyor!!!

...

-heyy bebeğim

-sana diyorum hayatım sana Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la hangimize diyo bu ....
-cihan sana diyo olmasın Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-sen benim ............. ye
-harbi la sana bakıyo
-la niye bana bakıyo bu ..... evladı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la olum üstünde pembe gömlek var Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-hay ....... ya keşke giymeseydim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown

derken bir kaç saniye geçmişti ki...

...

...

En son Valandil tarafından Perş. Ekim 23, 2008 1:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valandil

MesajKonu: 63. Bölüm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 1:46 am

...

aman tanrım!!!

sanki zaman durmuştu ama sadece bizimkiler için Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Rolleyes

cihanın tek dileği bunun bir kabus olmasıydı öyle bir şoka girmişti ki bir kaç saniye boyunca hiç bi tepki verememişti...

adam resmen avuçlamıştı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin (acaba neyi? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin )

lâkin...

-çek lan elini ayağını .. evladı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ne oldu ki bebeğim?
-......... ulan senin bebeğini ejladını ........... çocuğu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-hadi aşkım naz yapma gel benle Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

bizimkiler bi anda şoktan çıktılar olayın büyümesini engellemeye çalışıyorlardı...

-yapma cihan
-olum dur lan
-öldürürüm ulan seni! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-ya nie kızıyosun sen pasif misin ki? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin (anlayan anladı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased )
-konuşma lan!!!
-ya kızma erkeğim ben her yola giderim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

derken...

cihan herifin suratına kafayı geçirdi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil

bi anda ortalık karıştı bir tabur .... karşısında bizimkiler sadece 6 kişiydi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

hemen gerekli muharebe düzenini kurdular ve bir hat oluşturdular Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

cihan hayvan gibiydi o yüzden en hassas yer olan hattın göbeğini tek başına tutabiliyordu :F

bir onur mücadelesi bir kahramanlık destanı ölümüne bir savaş... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

bir çoğuna karşı çok azının direnişi... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Rolleyes Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cool Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

...

...

...

...

...

...

o gün orda olanlar bu gördüklerini asla unutamayacaklardı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Rolleyes

2500 yıl sonra insanlar termofil savunmasını andıran görüntülere şahit oldular... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

fakat...

bir süre sonra bodyguardlar kavgayı ayırdılar...

ve...

bizimkileri ufak bi tekneye bindirip ............ kovdular Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

En son Valandil tarafından Perş. Ekim 23, 2008 1:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valandil

MesajKonu: 64.Bölüm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 1:47 am

...

truva sahillerine yaklaşan achilles edasıyla ana karaya yanaşıyorladı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

müthiş bir kendine güven gurur ve megolamanlık az evvel ki kavgadan sonra sahip olduklarıydı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

gerçi hepsini üstünde tırnak izleri vardı ama olsun sonuçta bi tabur ..... de bu beklenirdi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

lâkin hala kurtarılabilcek bir gece vardı...

- la olum napalım la
- ne bilim la
- abi ferahladım resmen, gerçi ben başka türlü ferahlarız diyodum ama olsun Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
- valla la stress attık
- .......... la benim kolum acıyo .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
- yedin dayağı tabi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
- ........ la .. evladı iki elinde 10 tane kelebek taşıyodu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad (tırnaklardan bahsediyo :F şimdi anlamayan olabilir Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin )

...

bi süre aylak aylak dolaşıp manitaları kestikten sonra...

- anammmmmmmmmmm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek
- oyyyy oyyyyy oyyyyyyyy :ağzısulanansmile:
- ohhhhhhhhhh taşşşşş :ağzısulanansmile:
- bebekkkk :hayalkuran smile: (artık ne hayal ediyosa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin )

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

- ula böle manita bende olcak
- yanlış memlekette doğduk ..
- oooooooofff offfffffffffffff
- ben olsam bölesine hat trick yapmadan bırakmam Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la ne hattrick'i odadan çıkarsam adam değilim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Happy Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

bi süre daha dolaştıktan sonra kavganın etkisiyle yorgun düşüp devre mülke dönmeye karar verdiler...

- la geliyo minübüs
- el edin la
- o ne demek .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
- hopppppppp
- dayıııııııııııııı
- biladerrrrrrrrr
- nie durmadı bu .. evladı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
- yer yoktu herhal Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

5 dk geçer...

- kaptannnnnnnnnnnnnnn
- hoppppppppppp
- laaaaaaaaaaaaaaaaaaa

- ananın .............................................. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

- la yapmayın la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

- ............. çocuğuuuuuuuu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

derken...

-la durdu Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying

- hah .......... yedik Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown

...

En son Valandil tarafından Perş. Ekim 23, 2008 1:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valandil

MesajKonu: 65. Bölüm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 1:49 am

...

..... çocuğuuuuu
..........çocuğuuuuuu
................ çocuğuuuuuu

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin echo yapıyo Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

minübüsun kapısı açılır...

-allaaah olum naapcaz la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Confused
-ya cumali ejladını ........ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-ben napim la nası duydu .. evladı anlamadım ki Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-öle hayvan gibi anırırsan duyar tabi zaten heryer dağ tepe yankılanıyo .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

minibüsden biri iner...

-la olum herif geliyo la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-la kaçalım Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink
-la nere kaçıcan dağ bayır .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface
-la naapcaz peki?
-la 6 kişiyiz anasını bile ....... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-doğru la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

yan kapı açılır bi kaç kişi dağa iner...

- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek la 4 oldular Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-abiii gittikçe yaklaşıyolar
-.. hava da karanlık görmüyom ki Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-la şu hale bak yatırıp ......... kimse yok Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

derken kapıdan bi kaç kişi daha ellerinde sopalarla iner...

-......... şimdi tam ......... yedik Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-olum bunlar bizi burda öldürür Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-cuma ebeni ......... şeytan dio bırak kaç .. tek başına sonra yatırıp ........ Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-allah belanı versin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

mesafe gittikçe kısalmaktadır...

bizimkiler bi allahın kulu olmayan yerde birazdan büyük ihtimalle ömürlerinin sopasını yiyeceklerdir...

mesafe bitmeden bizimkiler son çare olarak yalakalığa başlamışlardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-abimmmmmmm
-kurban olam burnunun tek bir kılına Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-şaka yaptıkk biz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-abim yapmayınnn Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-yazıkkk bize Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying
-ayağının nasırına kurban Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-acıyınnnn bizeeee Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying
-paspasın olam abilerim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

ama nafile artık dayak kaçınılmaz gibiydi...

-cuma ejladını ...... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

o an bizimkilerin aklına tek bi söz geliyordu...

tecavüz kaçınılmazsa ondan zevk almaya çalışmak lazım Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-....... evladları göstericem şimdi küfürü size Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

sadece bir keç metre kalmıştı ki...

allahu ekber allahu ekber
allahu ekber allahu ekberrrrrrr

cumalinin aklına bişey gemişti... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Happy
anlaşılan allah'ın sevgili kullarıydılar... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
sabah ezanı okunuyordu...

-la davranın hemen Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink
-la naapcaz cuma?
-la?
-!?

bismillahirrahmanirrahim Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

cumali ve bizimkiler namaza durmuştu...

...
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör
FranSuVa1905

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 3:19 pm

Cok güzel devamlarını bekliyorum Very Happy lol!
show_time

show_time

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 3:57 pm

ye$il ye$il

Bu cumali tatilde daha güzelmiş Very Happy Bakalım cuma kıvrak zekası ile ne yapacak
Capanoglufetihbey

Capanoglufetihbey

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 5:48 pm

Reis Vallahi krize girdiö oturudğum yerden xD
nicomedia1

nicomedia1

MesajKonu: Geri: Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPerş. Ekim 23, 2008 6:00 pm

uffff ula cuma abdestsiz tövbe tövbe Very Happy

pembe gömlekle yalnız cihan cemaatten dayak yer Very Happy

devamını bekliyoruzz Smile
Valandil

MesajKonu: 66. Bölüm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Icon_minipostedPtsi Ekim 27, 2008 1:44 am

...

bizimkiler kendilerini yere attığı gibi secdeye kapandılar... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

ama bu onları kurtaracakmıydı? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Confused

yoksa kaderden kaçış yokmuydu? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

mesefe kısalıyor zaman daralıyordu? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown

"... kısmetten çıkmışsa ....... bağdattan gelir" Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

sözü yoksa doğru muydu? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

-la olum ben namaz kılmayı bilmiyom ki? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying
-lan sus .. çaktırma Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la .. madem namaz kılmayı bilmiyon ne ....... bizi yatırdın? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Confused Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-cuma artık sana hiç bişey demiyorum seni allah'a havale ediyorum Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface
-evet bende allah belanı versin cuma Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-dediklerimi tekrarlayın .. yatacak yeriniz yok ejladını ..... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-.. duyunda bunu bi imam sanır daha demin ...... sanki başkasını avuçladı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-......... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-la geliyolar susun ..
-lan bu durumda bile gülüyoz ne cıvık adamız .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği BiggrinCumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-tamam la kesin tekrarlayın...

-lan .. evlatları kalksanıza ayağa Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-........... çocukları sizi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil
-kalkın lan!! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface

adamlardan biri elini kaldırdı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek

elinde kocaman bi sopa vardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

cuma göz ucuyla kesiyordu... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Rolleyes

o elin havaya kalkıp inmesi sadece bir kaç saniye sürecekti... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Wink

ama bu ona bir ömür gibi gelmişti... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

eşşehü enla ilahe... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

cihan işareti çaktı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

la hadi!!! :F

allah-u ekber

allah-u ekber

..
...
.
..
.

allah-u ekber

-lan durrrrrrrrrrrrrrr

güngörmemişlerden biri uçarak diğerinin elindeki sopayı tuttu... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-hönk? la noluyo? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Confused
-la hayvan bunlar namaz kılıyo vurulur mu! Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-çarpılırız vallahi Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-eee naapcaz ..? Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface
-bekleyelim namazları bitsin
-eet bencede
-ondan sonra döveriz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

aradan 5 dk geçer bizimkiler hala yerdedir...

-.. bu kadar uzun namaz mı olur Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-töbe de Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-neyse çökün la şu ilerde bekleyelim
-neyse ben de gidim de biraları kapim bari Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

10 dk olur...

yarabbim

özgür dizlerinin üstünde oturamadığı için ayağa kalkıp kalkıp kendini yere bırakıyordu...

ya bismillahh

gümmmmm Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-lan özgür yapma la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

allahhhhh

dannnnn Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

-la yapmasana Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2
-.. güldürmesene Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la napim dizlerim acıyo .. duramıyom öle Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-neyse neyse devam

bi kaç dakika daha geçer...

esselamun aleyküm we rahmetullah

.
.
..
.

-abi yat kalk anam ....... valla Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-töbe de hayvan Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la olum ne ... yicez la Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Frown
-abi ne bilim ya offf Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying
-neyse abi napalım aynen devam sonuna kadar yolu var Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-la cuma naapcaz ki?
-abi siz benim işaretimi bekleyin yeter Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased

o sırada...

-la koşunnn la bitirdiler Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-şimdi ........ ejladınızı Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-moahuhauhahuhuahuahaa gelin babanıza Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

ayı sürüsü tam bizimkilerin önüne geldi ki...

şimdi!!

cuma yine kendini yere bıraktı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

allah-u ekber

allah-u ekber

..
...
.
..
.

allah-u ekber

bizimkiler bu seferde kazaya durdular... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

...

-ya ....... ama Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-offf .. gene yattı bipppppppp Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ula ağız tadıyda bi kavga bile edemiyoruz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Redface Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-memleket çok değişti Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin
-ee naapcaz ..?
-ne bilim .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Evil
- Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Mad
-neyse bekleyelim biraz daha

ama bu sefer başlarında bekliyorlardı... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek

namaz bittiği anda dalacakları... Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying

aradan bi 10 dk daha geçmişti ki...

...
.
..

yaşasın bitti Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

lâkin...

daha bir kaç saniye geçmemiştiki...

allah-u ekber

allah-u ekber

..
...
.
..
.

allah-u ekber

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying

-yine mi ya .. evlatları hayatınız boyunca namaz kılmamışsınız ... mu var şimdi hepsini kazaya verdiniz Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Crying

- alnı secde görmemiş tipler imam kesildi başımıza .. Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Eek Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2 Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Pleased Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Biggrin Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği Tongue2

...

Hepsi ve daha fazlası gelecek bölümlerde...

Cumali Evrenin Hakimi (Tatil) - Bir Board Ogame Klasiği

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki